2703
2553
عنوان

بيايد از گدا بازيامون بگيم😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 225136 بازدید | 1847 پست
تو که خوبی مورد داشتیم از سر کنجکاوی لباس کهنه پوشیده  رفته درخونه بالاشهر گدایی😐😂 مدیونی فک ...

خدایی رفتی؟؟😂😂 چقد کاسب شدی؟؟😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یبار یه کفش پاشنه دار قرض دادم به یه بنده خدا تا آورد برام شبا خواب نداشتم هی ام تو ددم فوشش میدادم که خودش میرفت میخرید برا چی از من گرفت😂😂😂کفشو که پس اورد گذاشتم تو کمد بعد یه چند شب خواب راحت کردم نمیدونم چم شده بود انقد رو کفشه حساس شده بودم😂😂😂😂😂😂😂 

اومدم بگم عاشق اسم کاربری و امضاتم ✋🚶🚶

فدا مدا💕

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2720

وااااای من انقدر نابود بودم که یه بار تو راهنمایی به یکی پونصد تومن قرض دادم هر روز میگفتم چرا نمیدی

اینم بگم خیلی دست و دل باز بودم و هستم ولی بعد اینکه بخشش کردم حس پشیمونی و عذاب وجدان میاد سراغم

همچین ادمی هستم من

2714
من یبار یه کفش پاشنه دار قرض دادم به یه بنده خدا تا آورد برام شبا خواب نداشتم هی ام تو ددم فوشش میدا ...

واي اره منم يه بار  ساعتمو دادم خواهرم پوشيد 

انقد استرس گرفتم

گريه كردم 

زنگ زدم گفتم بيارش 😐😂

تف ب من

تف

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

مورد داشتیم طرف دستمال کاغذی که صورتشو باهاش خشک کرده، گذاشته رو بخاری خشک شه، بعد تاش کرده دوباره گذاشته جیبش😐😑🙆😂😂

به خدا خودمو نگفتم 😄

هرگز تسلیم نشوید  معجزه ها هر روز رخ می دهند  شاید فردا روز شما باشد 
داداش من رو خوراکیاش تف میکرد🤣🤣🤣🤣

منم مثلا یه پفک در میاوردم اونو لیس مال میکردم بعد مینداختم تو پاکت تکون میدادم میگفتم حالا بیا بردار 😪

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2706