2726
عنوان

بيايد از گدا بازيامون بگيم😐😂

225146 بازدید | 1847 پست

از گدا بازياي خودم اگه بخوام بگم 

ميتونم از اون سي تومني ك بجاي دونگ دوستام دادم اشاره كنم

ك هر شب استرسشو دارم كي ميخوان پس بدن پس چرااا ب رو خودشون نميااااااارن

امشب شب دوميه ك از اون روز كذايي ميگذره

و اينكه با كمال افتخار بعضي وقتا ك ادامسو تازه خوردم دلم نمياد بندازمش ميزامش تو يخچال مجدد استفاده ميكنم خيلي تميز و بعداشتيه و دقيقا در مسير اقتصاد مقاومتيه😐😂 ب شمام پيشنهاد ميدم

و اينم از مامانم بگم : ك يه وقتايي واسه اينكه اصراف نشه يهو ديدي يه كوفته رو درسته بلعيده چون غذا بركت داره اصراف بشه خدا بدش مياد😐😂

شمام اگه داريد بگيد 

همه خودي ان 😐

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️

🤣

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومدم بگم عاشق اسم کاربری و امضاتم ✋🚶🚶

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728
گدا نیستم

تو از ما نيستي :/

دوستاي قشنگم خيلي خيلي خيلي دوستون دارم ممنونم از بودناي هميشگيتون ❤️ من ديگه با اين كاربري فعاليت نميكنم و اين كاربري رو هديه دادم ب رفيق قشنگم كه همينجا باهاش اشنا شدم موناي عزيزم از بس تركيده بود ديگه نميتونست عضو بشه😂مث خودمون خاكه سايت خوردس هواشو داشته باشيد🤤❤️
2706