2726
عنوان

فردا صبح سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 43 پست
سلام خواهر خوبم واسم دعا کنم باردارشم بجه سالم خدا بهم بده افرین

چشم عزیزدلم انشالله🌺

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نماز صبح برات ۱۰۰ تا صلوات میفرستم که به سلامتی نی نی بیاد بغلت منم دعا کن مشکلم حل شه🙏🙏🙏

مرسی عزیزدلم خیلی مهربونی 😘

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2728
انشاالله به سلامت بغلش بگیری و خوش قدم باشه براتون التماس دعا دارم ازتون برای شفای بیمارم

ممنون گلم

محتاجیم

ولی من میترسم عزیزم از همین حالام نفسم بند اومده

من یچه ندارم ولی از طبیعی به شدت وحشت دارم اما سزارین نه .خب درد که نمیفهمی بی حس میکنن استرس واست خوب نیس

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
مرسی عزیزدلم خیلی مهربونی 😘

قربونت گلم

استرس طبیعیه اما نذار زیاد شه

اگه خوابت میبره الان بخواب

اگه نه فکرتو مشغول کن

اسم وروجک چیه؟؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
میشه برای من دعا کنی ان شالله به سلامتی زایمان میکنی

چشم‌گلم🌺

انشاءالله به سلامتی و راحتی نی نیت میاد بعلت برامنم دعا کن منم دوهفته دیگه انشاءالله چند هفته ای؟

گلم امروز ۳۹رو تموم‌کردم

قربونت گلم استرس طبیعیه اما نذار زیاد شه اگه خوابت میبره الان بخواب اگه نه فکرتو مشغول کن اسم ور ...

نه خوابم نمیبره یه هفتست 

اسمش روشان😘

من یچه ندارم ولی از طبیعی به شدت وحشت دارم اما سزارین نه .خب درد که نمیفهمی بی حس میکنن استرس واست خ ...

نمیدونم ولی تا حالا محیط اتاق عملو ندیدم خیلی میترسم

نه خوابم نمیبره یه هفتست  اسمش روشان😘

ای جووووووونم

چه اسم قشنگی

مبارکش باشه

خب به این فکر کن دیگه خواب خوش تعطیله

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
ای جووووووونم چه اسم قشنگی مبارکش باشه خب به این فکر کن دیگه خواب خوش تعطیله

فدای سرش انشالله سالم باشه باقیش رو میشه صبوری کرد

فقط میگم انشالله صبح بخیر بگذره😘😘

2706