2703
2553

اخه مثلا برام پیش اومده ک یه اتفاقی افتاده بعد کاربرا گفتن ک ن عروس کوچولو رو ما میشناسیم.. بیاین بگین منو ب چ چیزی میشناسین؟؟؟

منظورم اینه ک ایا جمله ای گفتم ک تو ذهنتون مونده و یا چی؟!

هرکیو دوست دارینم تگ کنین و بگین ب چ چیزی تو سایت میشناسینش..

مثلا وقیحو همه ب این عکس میدزده میشناسن😐😂😂

براتون مثال زدم بهتر متوجه بشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کاربریتو دیدم اینجا یادم مونده همین

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2714

صد داری دستی بدی

این شوخیت😅😅

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

خانم خوش سلیقه ی هنرمند

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

تو امضاتون لینک یه تاپیک بود بریم لایک کنیم هنرتون رو تا یه مدت کچلمون کرده بودین 😂😂😂

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......
2706