2737
2734
سلام خسته نباشید اگه میشه آزمایش منو تفسیر کنید nt:1.75 crl:57.8 سن حاملگی ۱۲ هفته و دو روز سن پری ...

سلام منم ازمایشم تو مایه های شما ست و 31 سالمه و خیلی نگرانم دکترت چی گفت من همین امروز جوابو گرفتم و باید تا شنبه صبر کنم لطفا جواب بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم ازمایشم تو مایه های شما ست و 31 سالمه و خیلی نگرانم دکترت چی گفت من همین امروز جوابو گرفتم ...

من هنوز جوابشو نگرفتم دکتر گفت عادیه خیلیارو میفرستن این آزمایش برای اینکه خیالت راحت بشه نگران نباش شنیدم ۹۶ درصد اونایی ک آزمایش میدن منفیه فقط ۴درصد مثبته ک اونا هم تو آمنیو منفی میشه

پسرم همه دنیام 😘💋💕
2728

سلام آزمایشگاه نیلو.

آزمایش خون غربالگری اول رو انجام ندادم اما در غربالگری دوم ریسک سندرم دوان رو ۱:۳۶۱ زده بود که سونو آنومالی رفتم همه چی نرمال بود اما جهت اطمینان آزمایش NTPTرو هم انجام دادم هنوز ۱۰روزه هنوز جوابش نیومده  لازم بذکره که در هفته۲۶ هستم.خیلی استرس دارم و نگرانم.جنینم هم تکانهای شدید داره آیا میتونه از علائم باشه

2738

در مورد هزینش باید بگم سونوگرافی غربالگری خیلی به صرفه تره. آزمایش خون گرونه . من خودم پیش دکتر شاکری رفتم و خیلی راضی ام . سونو ان تی و آنومالی و چند بعدی همه رو دارن. کار دکتر شاکری واقعا خیلی عالی بود. اقای دکتر شاکری شخصا سونورو انجام میده. من از طریق سایتشون و توصیه خوهرم با مرکزشون آشنا شدم. جنسیت بپمو درست تشخیص داد توی هفته 11 جنسیتمو گفت. میدان آرژانتین، خیابان بخارست (همون احمد قصیر) کوچه هشتم - مرکز تصویربرداری دکتر شاکری 02188502324- 

سایت مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

سلام آزمابش خون غربالگری مرحله اول رو دادم

به توصیه دکترم 3 روز پیش آزمایش سل فری دادم و منتظر جوابم

لطفا آزمایش غربالگری من رو تفسیر کنین

آیا امکان داره آزمایش سل فری برای من مثبت شود؟

Crl : 58.0 mm

Nt : 1.60  mm

Final risk : 1 : 423

Age          : 1 : 1240

Papp-a: 0.52 mom

Free  B-hcg : 2.55 mom

12 w 2d

Down syndrome  : low risk

Trisomy 18 /13  :   low risk

بارداری دوم

سقط نداشتم

گروه خونی خودم  B-

گروه خونی شوهرم  A+

سلام.این اطلاعات برگه غربالگری سه ماهه اولمه.ممنون میشم اگر مشکلی هست بهم توضیح بدین.

سن بیمار:27 سال
سونوگرافی بارداری NT:
تصویر یک جنین زنده با فعالیت قلبی نرمال داخل ساک حاملگی مشاهده میشود.(fHR =151)
در ادنکس ها ضایعه فضاگیر رویت نشد.فلکشن و اکستنشن اندامهای فوقانی و تحتانی طبیعی است.محل اتصال بندناف طبیعی بوده و شواهدی از امفالوسل دیده نشد.کالواریوم شکل طبیعی دارد.حجم مایع آمونیاک طبیعی است.
جفت:قدامی ماژینال
طول سرویکس 32 م م
IT به دیامتر 3/38 م م مختصر افزایش یافته دیده شد.سونوگرافی کنترل هفته 18 از جهت رد ضایعات سیستیک پستریور فوسا توصیه میشود.
سن بارداری بر اساس CRL: 65 م م برابر با 12 هفته و 6 روز میباشد.
NT:1/22 م م
NB رویت شد
EDC: 2/9/98
تطابق با BHCG و PAPP-A توصیه میشود.

سلام.من هفته سیزده بارداری هستم.نتیجه سونوی ان تی :اون نوشته وسطش خیلی نگرانم کرده.ممنون میشم راهنماییم کنید

سن بیمار:27 سال
تصویر یک جنین زنده با فعالیت قلبی نرمال داخل ساک حاملگی مشاهده میشود.(fHR =151)
در ادنکس ها ضایعه فضاگیر رویت نشد.فلکشن و اکستنشن اندامهای فوقانی و تحتانی طبیعی است.محل اتصال بندناف طبیعی بوده و شواهدی از امفالوسل دیده نشد.کالواریوم شکل طبیعی دارد.حجم مایع آمونیاک طبیعی است.
جفت:قدامی ماژینال
طول سرویکس 32 م م
IT به دیامتر 3/38 م م مختصر افزایش یافته دیده شد.سونوگرافی کنترل هفته 18 از جهت رد ضایعات سیستیک پستریور فوسا توصیه میشود.
سن بارداری بر اساس crl : 65 م م برابر با 12 هفته و 6 روز میباشد.
NT:1/22 م م
NB رویت شد
EDC: 2/9/98
تطابق با BHCG و PAPP-A توصیه میشود.

من غربالگری اول انجام دادم تریزموی ۱۳  رو زده یک به ۳۴۰ تریزموی ۱۸ هم زده یک به ۶۸۰    

...تریزموی ۲۱ هم زده یک به بیست هزار ...سنمم سی‌و یک 

آیا نتیجش نرماله یا نه ...من خیلی نگرانم

2706