سلام خانوما.تو رو خدا کمکم کنید . من ۱۳ هفته آزمایش دادم ریسک سندروم داون ۱ به ۸۵۰۰ بود دوباره ۱۵ هفته و سه روز مرحله دوم رو دادم ۱ به ۳۰۰ بود . تو برگه  آزمایش زده نرمال ولی مرکز بهداشت محل منو ترسوند گفت چرا آمینو نشدی😢 من الان تو ۲۱ هفته ام...تو رو خدا بگید چیکار کنم؟ دکتر خودم چیزی نگفته بود اصلا

خانومای منتظر هر روز و هر لحظه و با هر نفسم برا همتون دعا میکنم. 
سلام روز بخیر ممنون میشم جواب غربالگری دوم من رو بفرمایید توی چه وضعیتی هستش  غربالگری اولم ری ...

سلام عزیزم

غربالگری من هم تقریبا مشابه شماست و slosهم برای من ۱۰۰ زده میخواستم بپرسم برای شما مشکل داشت یا خوب بود چون خیلی نگرانم تا برم پیش دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام .من هفته ۲۸ بارداری ام.ک انروز جواب ازمایش گلوکز رو ک بردم نشون دادم گفت تیروییدت کم کاره یه مقدار.تا الان نداشتم.مگه میشه الان گرفته باشم؟عددش ۳.۵ هست.خیلی نگرانم برای بچه.ایا امکان داره مه ازمایشگاه مشکل داشته باشه؟دکترم یه بسته قرص داد هنوز نگرفتم

2731
سلام خسته نباشيد من توي آزمايشگاه نيلو چند وقت پيش آزمايش سلفري دادم كه بعد از ١٤روز كه بايد جواب رو ...

آزمایش سل فری برای بررسی دی ان ای بچه است که ببینن کرومزم هاش مشکلی داره یا نه

فکر نکنم نیازی به خون مجدد باشه چون گاها دی ان ای  مرده ها رو هم بررسی میکنند پس معلومه دی ان ای یا کروموزوم ها با گذشت زمان ماهیتشون رو از دست نمیدن

ان شالله که سالمین و مشکلی ندارید

سلام مى دونم تين براى چند ماه قبله ولى مى خواستم بدونم دكترتون چى گفت در اين مورد؟

گفت مشكلي نيس به خاطر قليوني كه قبلن ميكشيدي اما با توجه به وزنتون و اينا محاله بگيريد 

و نگرفتمم خدا رو شكر

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

با سلام

من خانمی ۳۲ ساله هستم.

باتوجه به شروع اخرین دوره قاعدگی الان در دوازده هفته و چهار روز بارداری هستم.

اما باتوجه به سونو nt ده روز سن جنین بیشتر تشخیص داده شد.یعنی چهارده هفته.

تست غربالگری مرحله اول انجام شد که از نظر کلیه ریسک ها low risk هستم اما میزان

papp-a

6.72 MoM

و

free b-hCG

1.06 MoM

است

عدد pappبسیار مرا نگران کرده.لطفا راهنمایی کنید.

متشکرم

mersi az shoma yani agar to test aval hich goneh moshkeli nabasheh va azmayesh dovom anjam nasheh ...

سلام وقت بخير 

غربالگري اول بنده كاملا نرمال و طبيعيه 

انوماليم هم كلا طبيعي هست 

الان اين ds ريسك داره بنظرتون؟

بايد چه كاري انجام بدم؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد ٣٤سالمه و در هفته هجده و چهار روز بارداري هستم 

اینجا هیچ کسی جواب نمیده گذشت اون موقع که جواب مردم رو میدادن برا جلب مشتری الان دیگه راهش رو یاد گر ...

امیدوارم که بچت سالم باشه و هیچ مشکلی نداشته باشه. اما اینکه ازمایشگاه بگه به خاطر ریسک باید بری ازمایشات بعدی خیلیم خوبه  چون هرچی که باشی و شما بفهمی بهتره .بعدشم وقتی میگه 1:600 یعنی از هر 600 نفر یکیش مشکل داره فک کنم و به معنی صد دردصد نیست .اما چون ریسکش از حالت نرمال بیشتره پس باید مطمئن بشی . سعی کن خونسرد باشی و منطقی رفتار کنی

باسلام،هفته هفده بارداری هستم،هفته پیش رفتم دکتر برام غربالگری مرحله دوم نوشت..همون روز ازمایششو انجام دادم سونوش موند واسه۱۲م ماه بعد..دیروز جواب ازمایشو گرفتم فقط ب این مشکوک شدمNeural tube defects risk  >1:50 و این  The corrected mom 2.65 is located in the high risk ares for neural tube defects.....ممنون میشم از نگرانی درم بیارید😢😢😢

2706