2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من در هفته 25 بارداری هستم در سونوی سه بعدی که انجام دادم همه چیز جنیین طبیعی و نرمال بود و هیچ گونه مشکلی نبود و کیست شبکه کورئید در هر دو طرف به اندازه 8 میلی بود که دکتر سونو گفتن جای نگرانی نیست و تا هفته 30 جذب میشه
ولی من نگرانم تا 22 مهر که وقت دکتر خودم
به نظرتون زودتر بهش مراجعه کنم و در جریان بزارمشون
ایا این کیست ها جذب میشه ؟ اگه نشه خدای نکرده چه اتفاقی میفته و من باید در حال حاضر چه کنم ؟
2720
سلام
من در هفته چهاردهم بارداری هستم
جواب تست دوم توکسوپلاسمای من بشرح زیراست
Toxoplasma igG Elisa : 5.36
Toxoplasma igM ECL : 0.4
Serum Anti Rubella igG Elisa : 2.79
Serum Anti Rubella igM ECL : 0.27
آیا این وضعیت برای جنین خطرناک است؟
سلام تاره جان
منم آمینو انجام دادم وجوابش خداروشکرخوب بود ولی مقدارآلفا پایین بود ولی دکترم گفت مقدار پایینش خوبه ومشکلی نیست
نینیم دنیا اومد وخداروشکر سالمه
خداجونم مواظب هدیه ای که بهم دادی باش
سلام خسته نباشید من غربالگری 3ماهه اول رو دادم ودکترم گفته خوبه جوابش اما بازم برام آزمایش خون نوشتن که فکر میکنم کواد مارکر باشه خطشون دقیق نیست لطفا میگید توجه شرایطی این آز رو میدن؟؟؟
خدایا شکرت برای همه چیز
2714
با سلام.من آزمایش غربالگری سه ماهه دوم را هفته 18 ام و 3 روز انجام دادم. با توجه به اینکه سنم 37 خیلی نگرانم . لطفا منو راهنمایی کنید . نتایج آزمایشم:
lnhibinA.....336 pg/ml
BetaHCG.....36796 mlU/ml
UE3....3.54 ng/ml
AFP....21.8 lU/ml
Risk of Downs...1 in 55(at term)
Risk of NTD..1 in 17000
Risk of Pre-eclampsia...1 in 35

در ضمن Comment:Downs risk due to maternal age alone is 1 in 210
و
Since a BPD was recorded, anencephaly has been excluded and the risk of NTD given is for spina bifida alone.
ریسیک 1 در 55 سندرم داون را رنگ قرمز نشون دادن و این منو نگران کرده . اگه در منطقه پر خطرم با آزمایش آمینوسنتز 100 در صد مشخص میشه که مشکلی هست یا نه؟ برای آمینو سنتز دیر نشده؟
لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرم.

سلام دوستان. در 15 هفته 6 روز سونو و از غربالگری دادم.
وزن جنین 171 گرم بود. به نظرتون طبیعیه؟ وزن نی نی شما تو این سن بارداری چقدر بود؟
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد.
2706