2703
2553
ممنون از پاسختون.من متاسفانه دچار مشکل قلبی شدم با اکو مشخص شد و دکتر گفت اگر دارو مصرف نکنم ادامه بارداری برایم ممکن نیست الان 5 ماهم است و با دارو خیلی بهتر شدم برای بچه خیلی نگران هستم ولی چاره ای ندارم.خدا رو شکر هیچ ورم ندارم و پروتیین اوری هم ندارم.باز هم ممنونم
خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که به من دادی، خدایا شکرت، خدایا شکرت، خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاس عزیز،

ریزش مو در بارداری به دلیل کم خونی ، تغییرات هورمونی و ... است که در این بارداری به دلیل افزایش سن تان نسبت به بارداری قبلی شهود بیشتری پیدا کرده است.

احتمالأ پزشکتان از غربالگری سه ماهه اول فقط سونوگرافی را خواسته است که دیگر تعیین ریسک نمی شود.
2456
آزمایشگاه نیلو واقعا از راهنمایی و توضیحاتتون ممنونم
جواب آمنیوسنتز من تا چند روز دیگه میاد بهتون گفته بودم احتمال سندرم داون رو 230-1 برای دوقلوهام داده بود. خیلی استرس دارم. می ترسم از شدت این استرس و نگرانی توی این مدت نی نی هام توی شکمم براشون اتفاقی افتاده باشه. برام دعا کنین....
سلام آقای دکتر

من غربالگری سه ماهه اول رو انجام دادم که هم توی سونو و هم آزمایشاتم نتایج نرمال بوده ... ( ریسکم 1 به 1300 گزارش شده ) 26 ساله هستم

دکترم انجام مرحله دوم آزمایشات رو بعهده خودم گذاشته

به نظر شما انجام بدم آزمایشات رو یا نه ؟
2714
سلام، اقای دکتر من بازم مزاحمتون شدم
اگه خاطرتون باشه من چند روز پیش ازتون در مورد تست gct سوال کردم که بعد از 50 گرم گلوکز 134 شده بود.
دکتر برام gtt نوشت که الان جوابش رو گرفتم ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنید
قند ناشتام شده 89
یکساعت بعد از 100 گرم گلوکز شده 122
دو ساعت بعد 105
سه ساعت بعد 90
میخواستم ببینم اینا نورماله یا نه
اخه جلوی هر سه تا ستاره زده و نوشته Recheck.
بازم ممنونم بخاطر کمکتون
هنوزم تو این هیاهو، توی این بغض شبونه...من و گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه
سلام. خسته نباشید. میشه جواب سوال منو بدید.

آخرین تاریخ پریود من 2/6/ 90 بود. دوره هام 28 روزست. من 1هفته پیش هم که رفتم سونو سن حاملگیم یه مقدار عقبتر بود . 5هفته و 4 روز بود. دکتر تشخیص داد که داروهامو ادامه بدم و 2باره این هفته برم سون. ولی من که از نشنیدن صدای قلب تعجب کرده بودم دیگه داروهامو ادامه ندادم. ولی امروز که رفتم سونو دکتره گفت همه چیز نرماله. ضربان هم داره. FHR هم طبیعیه. سن حاملگیت هم 6 هفته و 2 روزه... هماتوم هم دیده نمیشه.

ااین در حالیکه من امروز 8 هفته رو تموم کرده بودم. ترشحاتم هم قهوه ای رنگه. این اختلاف سن به نظر شما چه جوریه؟

دکتر سونو گفت هفته دیگه 2باره بیا ببینیم چقدر پیشرفت کرده
2706