2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توعم خیلی جدی گرفتیا

مادر همیشه نگران بچه هست ولی نباید اتقدر وسواسی بشی که

اصن عین خیالشم نمیشه من بچه بودم کل دندونای شیریمو کشیدم یادمه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2731
توعم خیلی جدی گرفتیا مادر همیشه نگران بچه هست ولی نباید اتقدر وسواسی بشی که اصن عین خیالشم نمیشه م ...

تو رو خدا 

اخه طفلی یسری عصب کشی کرده موادش افتاده ابسه شده دیگه محبوریم بکشیم

2738

خیلی راحته

حتما بعدش فصانگهدار بذارید 

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
تو رو خدا  اخه طفلی یسری عصب کشی کرده موادش افتاده ابسه شده دیگه محبوریم بکشیم

والا

اصن هیچی نمیفهمه که

دندونشم چون ریشه نداره اصن صدای کشیدنشم نمیشنوه

چون میگن دندون عقلو که میکشن صدای خرت خرت میده که میشنوی

این که اصن دندونش شیریه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
وای خدا خیرت بده داشتم میمردم واقعا

نه بابا ریشه نداره که دندون شیری.راحت درمیاد 

اولین بار پسرم می ترسید از دومی به بعد خودش میرفت مینشست رو صندلی میگفت دکتر بیا بکش😂

https://harfeto.timefriend.net/16410332916758
2706