2737
2734

از هر مارکی

کسی بوده اینطپری باردار بوده باشه؟!

یه چیز بامزه بگم؟!هفته ی پیش هم ازمایشم منفی شد🙄

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

نه منفیه

اون هاله خود بی بی چکه بعد خشک شدن میفته

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عکسشو بزار ببینم

یه کلکسیون جمع کرده بودم. همشو ریختم دور

امپول پروژسترون زدم امشب ببینم چی میشه 

خداااااااااااااااایا

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

ازمایش مطمئن تره.بیبی چک حتمال خطاش زیاده.باتوجه به باردارایی که میان وخودشون میتعریفن میگم.اگه را بطه داشتین بعد ازمایش وبیبی زدین احتمال داره +باشه باید بازم زمایش بدی

2738
نه منفیه اون هاله خود بی بی چکه بعد خشک شدن میفته

منم همینو میگم 

ازمایش مطمئن تره.بیبی چک حتمال خطاش زیاده.باتوجه به باردارایی که میان وخودشون میتعریفن میگم.اگه را ب ...

اوهوم. عقل سلیم همینو میگه

من اینجوری بودم روزی سه تا بی بی چک میزدم آخرش رفتم آزمایش بتام پایین بود گذاشتم چندهفته بعد رفتم سو ...

راستی؟!  روز چند ازمایشت مثبت شد؟!  بی بی ها بعد نیم ساعت هاله مینداختن یا زودتر؟

من تا 8 روز ازمایشم منفی بود بعد از 16 روز تاخیر مثبت شدم

عه تویی. اره میشناسمت. توی اون تاپیکمم اومدی و امید دادی 

توی تاپیکات دیدم. هاله ی بی بی چک های تو قشنگ اخریا پنج دقیقه ای میفتاد

من چی. نیم ساعته. هی خدا

راستی؟!  روز چند ازمایشت مثبت شد؟!  بی بی ها بعد نیم ساعت هاله مینداختن یا زودتر؟

تقریبا ده روز بعد موعدم آزمایشم مثبت شد،بعد نیم ساعت گاهی یه ساعت انگار که یه هاله کمرنگ مینداخت

خدایا مسافر