2726
عنوان

چراازبچه دختر بدشون میادهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 95 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بقیه رو نمیدونم اما من دوس ندارم دختر داشته باشم چون توی ایران زندگی میکنم دلم نمیخواد بچه م سختی بکشه اگه خارج از ایران بودم اصلا برام فرقی نداشت اما فرهنگ اینجا خیلی بده دختر توش اذیت میشه خود من خیلی اذیت شدم حق دختر اینجا خورده میشه نمیخوام بچه م زجر بکشه 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

باعث شرمساری نیست یا خودشون دختر بدی بودن میترسن بچه مثل خودشون بشه یا به بچه به چشم وسیله ای برای دراوردن چشم جاری و خودشیرینی جلوی مادرشوهر نگاه میکنن یا شوهر بی فرهنگ دارن میترسن ناراحت شه!!!عمرا اگه از این سه حالت خارج باشه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

خدا زده تو سرشون برکتو چشم ودل خونه و اونی که آخر دست پدر مادرو میگیره دختره خرررر رن خرررر رر از خدا میخوام دوقلو دختررررر یا یه دختر یا یه پسر اگرم یکی بود یه دختر

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +

نمیدونم😐🤦🏻‍♀️شاید کمبود 

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

کاش خدا یه دختر بمن بده دیگه چیزی نمیخوام ازش کاش

خدایا کی میشه دختری داشته باشم با چشمایی  درشت و زیبا ک وقتی نگاش میکنم هربار تورو شکر کنم ک وقتی میخنده با اون چال لپاش دلمون براش ضعف بره خدایا این تنها ارزومه خسته شدیم از نبودنش 
2706