2410
2553
عنوان

چراازبچه دختر بدشون میادهمه

2118 بازدید | 95 پست

سلام دوستان 

یه سوال میپرسم واقعاخداییش نمیدونم علتش چیه

خواهشاهم نیاییو بگید من سه تا دختردارم دنبال۴هستم دخترباشه

ملت انگاراکثرااینجوری هستن

همین دیروز یکی اینجاتامیک زد گفت وای بچم دختره حالم بده

واقعا چراانگار کا مثلا باختن ی چیزیو مادراوقتی میفهمن پسرنیست

چراباعث شرمساریه؟؟

من بدم نمیاددد ولی پسر بیشتر دوستدارممم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختررررر نفسهههههه

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
2720

کسی بدش نمیاد...باید پرسید چرا همه میخوان بچه اولشون پسر باشه....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714

بیشتر به خاطر حرف خانواده همسره

من دختر خیلی میدوستم

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏

اونو نمیدونم چون تاپیکش نبودم ولی هرکی دختر دار شدن براش شرمساریه بره اندازه قدش خاک رس بخره روزی ده بار بریزه توسر خودش

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

صادقانه

چون دختر درب دریش بیشتره

یه عمر زحمت میکشی بزرگش میکنی بعدش معلوم نیس زیر دست کی میوفته

همش باید نگرانش باشی

اما پسر

هر کوفتی بشه زیاد مهم نیس

نیاین هی بگید اشتباس ک حوصله ندارم هی مثال بزنم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2706