1600
1605
عنوان

چراازبچه دختر بدشون میادهمه

941 بازدید | 95 پست

سلام دوستان 

یه سوال میپرسم واقعاخداییش نمیدونم علتش چیه

خواهشاهم نیاییو بگید من سه تا دختردارم دنبال۴هستم دخترباشه

ملت انگاراکثرااینجوری هستن

همین دیروز یکی اینجاتامیک زد گفت وای بچم دختره حالم بده

واقعا چراانگار کا مثلا باختن ی چیزیو مادراوقتی میفهمن پسرنیست

چراباعث شرمساریه؟؟

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

اونو نمیدونم چون تاپیکش نبودم ولی هرکی دختر دار شدن براش شرمساریه بره اندازه قدش خاک رس بخره روزی ده بار بریزه توسر خودش

when life leaves us blind, LOVE keeps us kind***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
8

صادقانه

چون دختر درب دریش بیشتره

یه عمر زحمت میکشی بزرگش میکنی بعدش معلوم نیس زیر دست کی میوفته

همش باید نگرانش باشی

اما پسر

هر کوفتی بشه زیاد مهم نیس

نیاین هی بگید اشتباس ک حوصله ندارم هی مثال بزنم

میشه برام یه صلوات بفرستید ک خدا یه نی نی بهم بده
1523

من اصلا بدم نمیاد کلی هم ذوق میکنم 

ولی دست خودمم نیست یکم پسر بیشتر دوست دارم 

شاید چون هممون دختر بودیم و پسر نداشته مامانم رو ماهم تاثیر گذاشته 

تولد یخمک از رگ گردن به ‌‌شما نزدیکتر است کادوهاتون رو اماده کنید😎🔰خدا با ماست حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: بنی اسرائیل با موسی بودند، گفتند یا موسی![قوم فرعون] الان به ما میرسند؛ «مُدرَکون» ما را میگیرند و قتل‌عام میکنند. حضرت موسی در جواب گفت: قالَ کَلّآ، هرگز چنین چیزی پیش نخواهد آمد؛ چرا؟ اِنَّ مَعِیَ رَبّی؛ معیّت این است. [گفت] خدا با من است. اگر من و شما بتوانیم این معیّت الهی را حفظ کنیم، بدانید آمریکا که هیچ، اگر ده برابر قدرت آمریکا هم کسانی در دنیا نیرو داشته باشند، این نیرویی که خدا با او است، بر آنها غلبه خواهد کرد. 
1611