2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم دقیقش 17 روز بعد از انتقال معلوم میشه

من بسیار دیدم زودتر رفتم منفی شده ولی بعد که مجدد رفتن مثبت شده

حتی یه خانومت بود پریود شد ولی دکتر بهش گفت بازم برو آز بده ،رفت و مثبت شد.دکتر گفت دوتا بودن یکیش دفع شده یکیش گرفته

خدایا شکرت   
بد اگ دفعه اول نگرفت بازم انتقال میدن یا دوباره باید هزینه کنیم

اگه بازم جنین تو فریز داشته باشی حدود 500میگیرن دوباره انتقال میدن واست بجز داروها البته

ببین تو مراکز دولتی هزینه تخمک گیری و ایجاد جنین حدود 1800 میشه ،هزینه انتقال بدون بیهوشی 500 میشه و به تعداد جنین ایجاد شده هم بستگی داره هر چی بیشتر هزینه اش هم بیشتر و دیگه بقیه اش داروهاست که نسبت به بدن هر شخص کم و زیاد داره ،بعضیها ممکنه همون ماه اول بدنشون به دارو خوب جواب بده و بزن انتقال بدن ،بعضیها ممکنه دارو روشون جواب نده و چندماه هی کنسل بشن ،که این متاسفانه هزینه بیشتری را ایجاد میکنه.

اگه برای تعیین جنسیت میخوای میتونی جنین های پسر را نگه داری و دخترها را اهدا کنی ،500بهت تخفیف میخوره چون اهدا کردی

خدایا شکرت   
اگه بازم جنین تو فریز داشته باشی حدود 500میگیرن دوباره انتقال میدن واست بجز داروها البته ببین تو مر ...

اهان ممنون ک توضیح دادین...تخمک کشی خیلی درد داره؟؟انتقال چی؟

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
اهان ممنون ک توضیح دادین...تخمک کشی خیلی درد داره؟؟انتقال چی؟

خواهش میکنم.نمیدونم گلم من خودم انجام ندادم ،تو یه گروه عضوم از از این حرفا خیلی میزنن اطلاعات منم بالا رفته.

از صحبت هاشون شنیدم تخمک کشی یکم درد داره ولی انتقال نه

خدایا شکرت