2737
2734

سوالت چیه؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

من ۱۰سال چهارباغ بالا کوچه پپسی کولا زندگی میکردم😍یادش بخیر

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۱۰سال چهارباغ بالا کوچه پپسی کولا زندگی میکردم😍یادش بخیر

زمزم فکر کنم

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
زمزم فکر کنم

به پپسی کولا معروفه،زمزمم بهش میگن ولی اسمش در واقعه کوچه شهید بهمن شریفات بود

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2738
ولی کنار کارخونه زمزم کوچه نبود من که یادم نمیاد کوچه باشه نزدیکش 

کوچه بغل شرکت زمزم،معروف بود به پپسی کولا ولی اسمش در واقه شهید بهمن شریفات بود

ولی کنار کارخونه زمزم کوچه نبود من که یادم نمیاد کوچه باشه نزدیکش 

کوچه بغل خیابان نیکبخت، که روبه روی خیابون شریعتیه،یادت اومد؟من تهرانم،۸تا ۱۸سالگی اونجا بودم

کوچه بغل خیابان نیکبخت، که روبه روی خیابون شریعتیه،یادت اومد؟من تهرانم،۸تا ۱۸سالگی اونجا بودم

من دوسال دبیرستانم تو خیابون نیکبخت بود  یادش بخیر

یادم نمیاد تو ذهنم نیست کوچه که میگی یادش بخیر چقدر تو دوران دبستان بازدید از این کارخونه مارو میبردن 😑😕

من دوسال دبیرستانم تو خیابون نیکبخت بود  یادش بخیر یادم نمیاد تو ذهنم نیست کوچه که میگی یادش ب ...

😅من هیچ وقت تو کارخونه رو ندیدم،دبیرستان مهرآیین و یادته اونجا؟واقعا یادش بخیر بهترین دوران زندگیم زمانی بود که اونجا زندگی میکردیم،خیلی زود گذشت