2733
2734
عنوان

اگه بهت احترام گذاشتن

459 بازدید | 47 پست

اگه بهت احترام گذاشتن 

بهشون احترام بذار!

اگه بهت احترام نذاشتن هم 

باز بهشون احترام بذار! 

اجازه نده عملكرد ديگران از ادب تو چيزى كم كنه،چون تو نماينده ى وجود خودت هستى نه ديگران

🌱

(در تعجبم از رفتار بعضی ها که همو راحت نفرین میکنن یا فحش میدن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واقعا ! اصلا بعضی کامنتا آدمو متعجب میکنه که آیا اینا خانومن یا لات چاله میدون !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

من به پسر برادر شوهرم که ۲ سال از خودم کوچیکتره سلام کردم جواب نداد دیگه فکر نکنم تو عمرم نه سلامش کنم نه جواب سلامش رو بدم حالا هرکی هرچی میخاد فکر کنه والا

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

من  روابطمبا اطرافیانم همیشه بر پایه احترام و ادب بوده ولی متاسفانه ضربه زیاد خوردم و میخورم ازین اخلاقی که دارم ولی درم نهادینه شده جور دیگه ای نمیتونم رفتار کنم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

حرف کلفت نخوردی بهت زور نگفتن اونوقت میفهی احترام تو برات بی احترامی بیشتر میاره بعض وقتا باید اندازه فهم طرف باهاش رفتار کرد اگه طرف نفوذ داشته باشه میتونه زندگیت نابود کنی 

یه دهه شصتی درونگرا
2706