2733
2734
عنوان

امپول پروژسترون بزنم یا نزنم؟!

150 بازدید | 5 پست

سلام

تنبلی تخمدان دارم. چهار ماه دوفاستون مصرف کردم پریودام سی روزه بود. این ماه که قطع کردم اما پریود نشدم که نشدم. روز 47 پریودمه

بی بی چک بعد از نیم ساعت هاله میندازه از همون روز موعد

هفته پیش ازمایشم منفی بود

برم دوتا پروژسترون بخرم بزنم?!

فقط اگه تجربه دارید بگید وگرنه  تروخدا لطفا نگید برو دکتر 😒

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

من ازمایشم منفی شد

دکتر سونو کرد چیزی ندید

پروژسترون داد زدم باز پریود نشدم

بعدش باز رفتم ازمایش حامله بودم

اصن نمیشه چیز قطعی گف متاسفانه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
من ازمایشم منفی شد دکتر سونو کرد چیزی ندید پروژسترون داد زدم باز پریود نشدم بعدش باز رفتم ازمایش ...

پس با زدن پروژسترون مشکلی برات پیش نیومد عزیز دلم؟!

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پریودام منظمه یه ماه پریود نشدم بی بی میزدم بعد ۵دیقه هاله مینداخت رفتم امپول پروژسترون زدم ک پری ...

ارزو میکنم تا اخر صحیح و سالم بمونه و بیاد بغلت

تصمیم دارم برم دوتا پروژسترون بزنم. درصورت بارداری مشکلی نداره فکر کنم

البته احتمال بارداریم خیلی خیلی کمه

پس با زدن پروژسترون مشکلی برات پیش نیومد عزیز دلم؟!

واسه من ک ب دلیلی ک نفهمیدم رشدش متوقف شد و سقط شد

ولی دکتر گفت ربطی به پروژسترون نداره

دیگه نمیدونم

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷