2733
2734

😭😭😭

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم. طبیعیه

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2731

منم بعد دکلرع کردن موهام هم نسوخته نمیدونم چرا😭از یخچال هم موهام پیدا میشه 😐ریزش گرفته

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
یاداینایی افتادم که بعدرفتن عشقشون موهاشون میریزه😁

😂😂😂شاید

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738
منم بعد دکلرع کردن موهام هم نسوخته نمیدونم چرا😭از یخچال هم موهام پیدا میشه 😐ریزش گرفته

لای غذا پیدا نشه حالا یخچال اشکالی نداره 😂

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
شما هم ریزش دارین؟در روز چن تارموتو میریزه؟

من فکر کنم صدتا میشه. چون رژیمم دارم. بیشترم میریزه

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

منم ریزش مو دارم خونه پر مو هس 

وقتی بابام موهامو پیدا میکنه به درو دیوار میچسبونع😔😭😂😭😂

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
2706