2737
2734

سلام کاربر قبلی ام وفبط واسه این مشکلم تاپیک زدم خواهرانه کمکم کنید یکم طولانه ببخشید می خوام همشو پست اول بزارم

من و نامزدم شش مامه که با همیم (عقدیم) من تابستون دفتر ایشون کار می کردم از اشناهای قدیمی اند همون موقع دوس دختر قبلیشم اونجابود و همه از رابطه شون خبر داشتن بعد یه مدت جدا شدن (دختره قبلا شوهر کرده بودبه نامزدم نگفته بود) و تو دفتر وقتی من و دویت دیگم نبودیم یا بهش میگفت خانوم پاشایی شما فعلا باشید بقیه می تونید برید همه اینا داره سرمو می خوره 😔از چنتا دوس دختر قبلیشم خبر دارم که یکیشونم به خاستگاری و این حرفا کشیده 

این ماجراها تموم شده س و من این چند مدت هییییچی از نامزدم ندیدم همه ش واسه من خوبی بوده و عشق همه جوره پشتم هست و هر چی بخوام نه نمیگه منتها فکر گذشته خیلی عذابم میده اون دختره ... همش تو ذهنمه لقفا کمکم کنید و بگید چیکار کنم این فکرا از سرم بیاد بیرون همشم با خودم میگم جدا شم من ۲۰ ساله خیلی بده خیلی زیاد دوسم داره اما این فکرا ارامشو از دنیام گرفته ...

الاناسکرین حرفامونم میزارم در ضمن ایشون ۲۶ سالشه 

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

مرسی که منو درجریان گذاشتی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
مرسی که منو درجریان گذاشتی

گفتم راهنماییم کنید 😔

اون اولا که با نی نی سایت آشنا شدم تو گوگل هر بار میزدم مثلا کرم دور چشم نی نی سایت یه صفحه که میاوورد می خوندم کن عههه این چرا اول و آخرش معلوم نیس نمی دونستم اون عددا واسه صفحه س از هر تاپیک یه صفحه می خوندم میومدم بیرون 🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار 

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2731

یاباید کنار بیای یا جداشی

با این‌فکر و خیالا هم خودتو عذاب میدی هم نامزدت رو

تو ک‌گذشتش رو میدونستی مخفی ک‌نکرده

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

یاباید کنار بیای یا جداشی با این‌فکر و خیالا هم خودتو عذاب میدی هم نامزدت رو تو ک‌گذشتش رو میدونست ...

چیکار کنم 😔

2738
اون وقت باشه عقد بوده با اون دختره هم ارتباط داشته

نهههه قبل عقدمون بوده زندگی گذشتش 

گفتم راهنماییم کنید 😔

عزیزم عیبی نداره توخودتو بزار جای اون الان اگه با کسای دیگه رابطه داشتی دلیل براین میشد که الان این یکیو دوست نداشته باشی ؟

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
شوهرت همه اونایی ک پیشش کار میکردنو آباد کرده

فقط من که الان نامزدشم و اون دختر قبلیه بقیه کارمندش نبودن 

2706