2726

😔

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیو

میخام بپرسم ک من ایفون ۷ دارم و چند وقت پیش no servic شد(مشکلی ک تو اکثر ایفون ۷ ها اپیدمی هست)من تو ایران بردم برای تعمیرات اونا فلش کردن و گوشی دیگه بالا نیومد اگه بیارم نمایندگی ایفون دبی برام تعویض میکنن؟تعمیر چطور؟ چون ایران نمایندگی آیفون نداره

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 
2728

My mobile is i_phone 7 and some time ago it got "no service" issue (Which is an epidemic for i_phone 7)

I tried my phone to be repaired in Iran But they flashed it , and it brought start up error to my phone

As you know there is no i_phone delegation in Iran.I wonder that would you exchange my mobile by a new one or repair it for me if i take  it to dobai delegation?