2726
دخترم ۶ ماهشه، جدیدا خیلی بهانه گیری میکنه، همش نق میزنه، با هیچ چیز سرگرم نمیشه، همش میخواد بغلم باشه، چه کارش کنم؟؟ منن دیگه خسته شدم به خداااااا
خیلی دوران بدیه عزیزم ولی خدارو شکر میگذره پسرمنم تازه 7ماهش تموم شده و الان خیلی به نسبت بهترشده براش کتاب بخون ببرش پارک دالی موشی و بازیهای خلاقانه بکن براش باید خیلی وقت بذاری
مثل اینکه شاهرگ احساسم را زده باشی.......بند نمیاید دوست داشتنت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسر منم 6 ماهست. از صبح تا شب که غش کنه داره جیغ میزنه و ووول میخوره. کم کم هم داره طوری میشه که کسی حاضر نیست بغلش کنه چون مدام به سمت هر چی میبینه حمله میکنه و حتی یک لحظه ثابت نمیمونه. خیلی عجیب غریب شده.
منم بچم اینقدری بودی یکسره بغلم بود و اذیت میکرد مرحله ی بعد این کارارو نمیکنه به جاش تا نبینت گریه میکنه و باید همه جا ببینت و بعد از 1 سالگی خوب میشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1012551&postID=39534765
از الان این رو بگین بعدا میخواهید چی کار کنید؟ الان من و همسرم انقدر که باید با دختر 19 ماهه مون بازی کنیم و به سازش برقصیم شبها مثل جنازه میشیم از خستگش نا نداریم درست حسابی دندون مسواک بزنیم! الان که دوره خوشیتونه بابا!