2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نبخشیاااااااااااااا 

مگه تو روزی ک رفتی تو خونش زن بودی ک الن زنی شدی بخای بری😑

ب هیچ عنوان نبخش مهریه حق زنههههههه 

وقتی داشته عشقو حال میکرده باید فکر النشم میکردع چون مهریه فقط واسه همین چیزاس

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪

من با تجربه این حرفو میزنم که مهریه پشتوانه و ضامن زندگی زنه

اصلا نبخش

و اگر میخوای زندگی کنیی تنها از اجرا درش بیار

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2738

بهش بگو من میخوام زندگی کنم و قصد ندارم تورو اذیت کنم به وسیله مهریه از اجرا بر میدارم اما توام باید بدونی زندگی قانون داره اگر اذیتم نکنی کار به اینجا نمیکشه

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
بهش بگو من میخوام زندگی کنم و قصد ندارم تورو اذیت کنم به وسیله مهریه از اجرا بر میدارم اما توام باید ...

براش مهم‌ نیست دیگ

مهر بدطور جرشو دراورد

بدم ازش میاد خائنه

خاااائن

اگ‌یک سوم حقوقشو بده بم‌ مهریه رو از اجرا برمیدارم

دوس داشتم عندالمطالبمو بده

اگر بی دلیل گذاشتی اجرا و همسرت مشکل اخلاقی نداره و باهم اوکی بودید

درسته حقت هست ولی تو عرف کار درستی نکردی

من تایید یا رد نمیکنم گلم ولی لزومی نبود این کارو کنی

بهش بگو من میخوام زندگی کنم و قصد ندارم تورو اذیت کنم به وسیله مهریه از اجرا بر میدارم اما توام باید ...

بنظرت قبول میکنه؟

ماشینشو بزنه ب تخمم یا حداقل شریکیش کنه

یک سوم حقوقشم بده بم

منم پرونده مهر ببندم

اگر بی دلیل گذاشتی اجرا و همسرت مشکل اخلاقی نداره و باهم اوکی بودید درسته حقت هست ولی تو عرف کار در ...

بحث الکی کردیم‌کاااملا چرت و الکی

ولی بعدش دیدم خیانت کرد کثافت

دیگ نخواستم

بنظرت قبول میکنه؟ ماشینشو بزنه ب تخمم یا حداقل شریکیش کنه یک سوم حقوقشم بده بم منم پرونده مهر ببن ...

بهش بگو بیا محضری تعهد بده اگر من مهرمو از اجرا بردارم باید بنامم کنی ماشینو

2706