2726
عنوان

خدایا چی میشه منم مامان بشم

191 بازدید | 36 پست

نزدیک یه سال اقدامم ودکترم رفتم دودوره هم قرص و آمپول زدم ولی بازم پری شدم سعی کردم بیخیال شم ولی نمیتونم همه اونایی که بامن ازدواج کردن همشون یاحاملن یا زایمان کردن امروزخواهرزادموبغل کردم کلی گریه کردم بغضم ترکید

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

انشالله زود باردار میشی عجله نکن ب وقتش

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله به زودی مامان میشی😊

منم شب توخاب دیدم زایمان کردم بچه روبغل کردم وااای چقد حالم خوب بود میگفتم اخیش منم مامان شدم بالاخره...ولی حیف خاب بود

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
عزیزم هیچ کارِ خدا بی حکمت نیست خودش صلاح بنده هاشو بهتر میدونه همه چیزو بسپر به خودش و آرامش داشت ...

کاش حداقل خداصبرم می دادمهر بچه روازدلم مینداخت بیرون

انشالله خدا زود زود به ما هم نگاه میکنه عزیزم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
امیدت به خدا باشه هر وقت صلاح بدونه بهت میده عزیزم صبور باش

آخه وقتی میبینم همه اونا باردارشدن بدتراسترس میگیرم 

عزیزم‌ خدا بزرگه منم هم دل توهم بعد من هرکی عروسی کرده الان دوتا دارن خواهرم چهار ماه ازدواج کرده الان بارداره خدا بزرگه گلم من ۵ساله منتظرم 

❣خدایا❣یعنی بعد ۵سال به منم یه نی نی میدی ازبسه چشم انتظاری کشیدم بریدم😔😔😔
2706