2726

مراکز و کلینیک های تواننبخشی و کاردرمانی در تهران بسیار زیاد هستند. اما بهترین آن کجاست؟

از نظر من و دوستانم بهترین کلینیک کاردمانی در غرب و شمال تهران کلینیک کاردرمانی پایا (دکتر مهدی صابر) می باشد که خدماتی همچون کاردرمانی و گفتاردرمانی و .... را بروز ترین تجهیزات ارائه می دهد.

دوستانی که تجربه مراجعه به کلینیک های کاردرمانی را دارند لطفا زیر همین تاپیک نظرشان را درج نمایند.

من خودم تعریف کلینیک حامی رو خیلی شنیدم

هم کادر خیلی خوبی دارن و هم خیلی برای بچه ها وقت میذارن

من چند تا از آشناهامون با این مرکز در ارتباطن و واقعا راضین

آدرسشونم سمت پاسدارانه اما دقیقشو میتونی تماس بگیری از خودشون بپرسی

02122504564

من ساده رو بگو که میخواستم یه کاردرمانی خوب تو تهران معرفی کنم فکر کردم خدای نکرده بچت مشکلی داره نمیدونستم تبلیغه🤐

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تبلیغ ممنوعه

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728
آره ولی من تبلیغ نکردم تجربه ام و گفتم خیلی کارشون  خوب بود

شما تجربتو داری میگی تبلیغ نیس..کار استارتر تبلیغه...منم بدم نمیاد ..قانون سایته

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
من خودم تعریف کلینیک حامی رو خیلی شنیدم هم کادر خیلی خوبی دارن و هم خیلی برای بچه ها وقت میذارن من ...

حالا شما که داری تبلیغ میکنی اما من خیلی تعریف کلینیک کاردرمانی حامی رو شنیدم

یکی دو تا از آشناهامونم بچه هاشونو بردن اینجا خیلی راضین

من خودم تعریف کلینیک حامی رو خیلی شنیدم هم کادر خیلی خوبی دارن و هم خیلی برای بچه ها وقت میذارن من ...

آره واقعا کارشون عالیه ما برای خواهرزادم خیلی دنبال یه مرکز کار درمانی خوب بودیم بعد کلی تحقیق با کلینیک حامی آشنا شدیم

من ساده رو بگو که میخواستم یه کاردرمانی خوب تو تهران معرفی کنم فکر کردم خدای نکرده بچت مشکلی داره نم ...

عزیز جان شما معرفی کن امسال من که از توی سرچ اومدیم استفاده می‌کنیم... من دارم دنبال یه کاردرمانی خوب و به گفتار درمان خوب میگردم شرق تهران

کلینیک حامی بهترین کلینیک کاردرمانی و توانبخشی تو تهرانه. کارشناسا همه دلسوز و حرفه ای هستند. تو کلینیک نه بچه اذیت میشه نه همراه. دکتر خاوری جدای از اینکه تو کارش بهترینه خیلی هم دلسوز هستند و بهترین راهنمایی ها رو میکنن.

2706