2737
2734

هیچکاری 

والا من بیمارستان خصوصی بودم انقدرر این ماماها مهربووون بودن که حد نداره یکیش اومده بود دستمو گرفته بود میگفت نگران نباش همهوچیز خوبه نفس عمیق بکش

انقدر دوسش داشتم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی فقط تا آرنج دستشون رو میکنن فلان جا😶

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
2731

کار خارج از روند کاری انجام نمیدن

فقط معاینه هاشون اذیت کننده ست

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
هیچکاری  والا من بیمارستان خصوصی بودم انقدرر این ماماها مهربووون بودن که حد نداره یکیش اومده ب ...

خوش ب حالت

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

بیمارستان خصوصی برو 

خودتی و خودت جیغ و داد نباید بکنی بدرفتاری میکنن بد دهنن باید زور بزنی این وسط مامایی هست با سهمیه قبول شده اندازه شلغم نمیفهمه دست و پا بچه رو میشکنن یا از دستشون میوفته بچه ولی مثلا دیه شو میدن ...ک 9ماه مادر زحمت بکشه برا دیه نیست

تو نه بی ژین کیش و ماته
2738

من بیمارستان بقیه الله بودم ماماهاشون خیلی خوش اخلاق بودن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
کدوم شهری و کدوم بیمارستان؟ 

من کاشانم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706