2737
2734
عنوان

یبوست شدید در شیردهی

| مشاهده متن کامل بحث + 22883 بازدید | 28 پست
اول خوب بودم یه هفته اینجوری شدم

باید تا خیلی بعد از زایمان رژیم مناسب برای یبوست نگرفتن رو رعایت کرد مثل مصرف روزانه سالاد و سبزیجات 

خوردن مرتب میوه های حاوی فیبر مثل سیب

خوردن میوه های ملین که متاسفانه الان فصلشون نیست اما انجیر هس 

و اینکه زیاد نخوردن گوشت و برنج

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تره زیاد بخور  کاهو هر روز بخور روغن زیتون با سالاد بخور انجیر خشک شبا بزار تو اب گرم ۵،۶ دو ...

درسته اگه اینجور پیش بره میزنه بیرون چون از دردش نمیتونم برم دسشویی

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
ببخشیدا و همیشه احساس دفع داره ولی مقعدم انگاری زخم شده نمیتونم برم دسشویی اگرم برم به خونریزی همراه

میدونم عزیزم منم این مشکل رو دارم اینایی ک گفتم تجربیات خوب خودم بودن اگر بری دکتر بهت پماد میده بعضی هاشون داخل مقعدی ان.برای چرب کردن ولی عامل اصلی رو خوب نمیکنن مشکل تو الان خشک بودن طبعته و اینکه شیر میدی اب بدنت کم میشه اون چیزهایی ک گفتم تو شیردهی ضرری ندارن همه رو بخور اب جوشیده گرم.چایی کم رنگ اب میوه و میوه و سبزیجات بخور تا مدفوعت دیگه سفت نباشه ک زخمت رو ب بهبودی بره.بعد همزمان مقعدت رو شبها قبل خواب چرب کن ان شاالله ک خوب میشی

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2731
میدونم عزیزم منم این مشکل رو دارم اینایی ک گفتم تجربیات خوب خودم بودن اگر بری دکتر بهت پماد میده بعض ...

عزیزم خودم نگاه کردم دیگه یه تیکه گوشت زده بیرون انگاری بواسیر گرفتم اما کمه به شوهرم گفتم برام پماد ام جی گرفته خداکنه خوب بشم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

سلام عزیزمببخشید منم بعد زایمان مثله شما یبوست همراه با درد و خون ریزی دارم میشه بگید شما چیکار کردید که خوب شدید اخه من خیلی اذیت میشم داروهم به خاطر شیر دهی نمیتونم بخورم

2738
سلام عزیزمببخشید منم بعد زایمان مثله شما یبوست همراه با درد و خون ریزی دارم میشه بگید شما چیکار کردی ...

عزیزم هیچیکار فقط چیزای ملین بخور یبرستت خوب بشه درد و خون ریزی هم از بین میری الان خربزه خوبه خیار خوبه انجیل خشک خوبه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
عزیزم هیچیکار فقط چیزای ملین بخور یبرستت خوب بشه درد و خون ریزی هم از بین میری الان خربزه خوبه خیار ...

انجیر خشک خیلی میخورم فایده نداره از درد میترسم برم دستشویی شیاف و قرص دکتر داد ولی بروشور دارو نوشته تو دوران شیر دهی ممنوعه . روغن زیتونم میخورم فایده نداره. گل محمدی واسه نوزاد ضرر داره دم بدم بخورم؟؟؟؟ اخه بچم تازه ۴۰ روزشه خودشم کولیک داره و همش زور میزنه

مرسی که جوابمو دادی

انجیر خشک خیلی میخورم فایده نداره از درد میترسم برم دستشویی شیاف و قرص دکتر داد ولی بروشور دارو نوشت ...

عزیزم برا یبوست چیکار کردین و اینکه واسه نوزاد کولیکی.چون من هر۲تاشو دارم

کاربر قدیمی ام😇
 عزیزم برا یبوست چیکار کردین و اینکه واسه نوزاد کولیکی.چون من هر۲تاشو دارم

یبیستم با پودر پیشرو لاکس بر طرف شد یعنی ی مدت میخوردم تاشقاقم ترمیم بشه بعد کم کم گذاشتم کنار. کولیک خودش به مرور زمان از بین میره باید صبور باشی