2726
عنوان

یبوست شدید در شیردهی

22748 بازدید | 28 پست

خانوما کسی بوده که یبوست شدید بعد زایمان و در دوران شیر دهی داشته باشه بطوری که ببخشید از مقعدم خون زیاد میاد چیکار کنم😢😭

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

شربت لاکسی ژل بخور تا رودت نزده بیرون

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا رودم بزنه بیرون😭

یکم راجع بهش تو اینترنت سرچ کنی متوجه میشی

اگه امکانش هست برو دکتر که قشنگ دارو برات بنویسه با دستور اگرم نه بگو تا بهت بگم چیکار کنی

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
میرم دکتر 

تازه زایمان کردی؟

ترنجبین  و با گزنگبین بجوشون ناشتا بخور

برای بچت ضرر نداره برای خودت هم خوبه.روغن زیتون بریز تو سوپ جو چند روز فقط سوپ جو بخور تا روده هات راه بیفته.انجیر تو شیر خیس کن بخور.خاک شیر بجوشون با یه تکه کوچک نبات هر شب بخور

اینا که گفتم هیچ ضرری ندارن میتونی با اطمینان بخوری ولی چند روز ادامه بده تا شقاق مقعدت خوب بشه.اگر روغن محلی یا کره داری هم مقعدت رو چرب کن

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ترنجبین  و با گزنگبین بجوشون ناشتا بخور برای بچت ضرر نداره برای خودت هم خوبه.روغن زیتون بریز ت ...

ببخشیدا و همیشه احساس دفع داره ولی مقعدم انگاری زخم شده نمیتونم برم دسشویی اگرم برم به خونریزی همراه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

تره زیاد بخور 

کاهو هر روز بخور

روغن زیتون با سالاد بخور

انجیر خشک شبا بزار تو اب گرم ۵،۶ دونه تا صبح هم ابش هم خودشونو ناشتا بخور

ببخشید اگه گفتم رودت بیرون بزنه ترسوندمت اما من خودم یه سری چیزا رو دست کم گرفتم تو بارداری بعدش برام دردسرای بیشتری درست شد

2706