2726
عنوان

فرنی واسه دخترم چطوری درست کنم؟

2280 بازدید | 21 پست

۵ماهو۱۴روزشه میخوام ازامروزشروع کنم کمکی بدم بهش 

چطوری درست کنم؟

واینکه موقع بدنیااومدنش ینی ۵ماه پیش بیمارستان خودم آی سی یوبودم پیشم نبودبچم مجبوربودن شیرخشک بدن بهش 

حالایه ذره استفاده شده بقیش توقوطیش گذاشتم یخچال مونده 

میتونم ازاون بریزم توفرنی یاخراب شده؟

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شروع غذای کمکی بالعاب برنج خوبه،بعدم شیرخشک روبنداز دور چون دیگه فاسده،آردبرنج رو بزار قشنگ بآب بپزه باکمی نبات شیرین کن وکمی شیر خودت روتوش بدوش تارقیق بشه بهش بده

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

سلام اون شيرخشك و كه بايد بريزي دور چون وقتي بازميشه تا ي ماه قابل مصرفه بعد من اينطوري فرني براپسرم درست ميكنم ي قاشق اردبرنج و ي كوچولو شكر ميزارم باي فنجون اب بپزه وقتي كه پخت و غلظتش خوب بود ازرو حرارت برميدارم ي پيمونه شيرخشك و حل ميكنم ميريزم توش شما ميتوني باشير پاستوريزه هم درست كني اول شيرو بجوشون خنك كه شد اردبرنج وشكر بريز توش بزار روحرارت تا به غلظت مور نظرت برسه

بزار 6 ماهش بشه بنظرم 

ببین اول برنج ایرانی بویر نیم دونه باشه بهتره بشور خشک بشه بریز توی اسیاب میشه آرد برنج، شیر روزانه هم بگیر( چون معدشون سبکه)البته اگه میخای با شیر بهش بدی با شیر خشکم میتونی بعد آب جوش بریز برنجم بریز و شکر خیلی کم 

یه نیم ساعت زی رش کم کن و هم بزن خیلی کم باشه قوامش باید یه کوچولو از شیر مادر یا ‌‌شیر خشک بیشتر باشه نوش جان

ولی م بعد واکسن 6 ماهگی دادم نده بعدا بزرگ شد مشکل پیدا میکنه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
اگ ی سال دیگه بفهمی دوباره حامله ای چیکار میکنی؟؟سه ماهت هم باشه بفهمی هیچ راهی جز سقط نداشته باشی😭

چراخیچ راهی جز سقط نداری؟من دوتا بچه پشت هم دارم درک میکنم سخته ولی حتما میتونی واز پس سختیش برمیای

چراخیچ راهی جز سقط نداری؟من دوتا بچه پشت هم دارم درک میکنم سخته ولی حتما میتونی واز پس سختیش برمیای

انگار دنیا جلو چشام سیاه شده اشتباه کردم حالا نمیدونم چطوری برم سقطش کنم بقیه هم فهمیدن مخالفت میکنن😞😞

انگار دنیا جلو چشام سیاه شده اشتباه کردم حالا نمیدونم چطوری برم سقطش کنم بقیه هم فهمیدن مخالفت میکنن ...

توکل به خداکن،از چی میترسی؟بهم بگو نگرانیت وناراحتیت از چیه؟

اگ ی سال دیگه بفهمی دوباره حامله ای چیکار میکنی؟؟سه ماهت هم باشه بفهمی هیچ راهی جز سقط نداشته باشی😭

اتفاقا همین حالتوتجربه کردم یه ماه پیش فک کردم حاملم چون پریودم عقب افتاده بودحالابازشمابچتون یه سالشع مال من ۴ماهش بودخیییلی کلافه بودم مدام عصبانی میشدم اصلاانگاراززندگی سیرشده بودم 

ولی هیچوقت نمیخواستم سقطش کنم اگه واقعاحامله بودم که نبودم 

توکل کن بخداان شاءالله خداسلامتی بده بهت 

اتفاقامنوهمسرم تصمیم گرفتیم بعدیک سالگیه دخترم اقدام کنیم واسه دومی سالهای اول سخته ولی همبازی خوبی میشن واسه هم مخصوصاتواین دوروزمونه 

خدای نکرده اگه سقط کنی یه عمرعذاب وجدان ولت نمیکنه 

خدای نکرده خداقهرش میگیره لابدیه حکمتی توشه 

بخداخواهرشوهرمن یه سقط عمدی کرده الأن خودشم میخوادبچه بیاره ۵تاسقط پشت سرهم داشته به هردری میزنه ولی نمیشه که نمیشه دیگه دکترنمونده رفته نباشه 

ان شاءالله خدابزرگه توکل کن به خودش 

باتمام وجودم درکت میکنم حالت چطوره الأن ولی خب خواست خدابوده ان شاءالله همه چی درست میشه

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
عزیزم شروع غذای کمکی بالعاب برنج خوبه،بعدم شیرخشک روبنداز دور چون دیگه فاسده،آردبرنج رو بزار قشنگ بآ ...

نبات شکر قند واسه زیر یه سال سمه. کند ذهنی و بیش فعالی و عدم تمرکز میاره

روانشناسی کودک
همه چی..دخترم کوچیکه گناه داره نمیتونم بهش برسم خودم از بچه متنفر شدم بعد اذیتای اولیم و.......

عزیزم هیچ موقع خودت روبا اتفاقی که درگذشته تجربه کردی دوباره اذیت نکن قرار نیست دوباره اونها تکرار بشن همهچی نوزاد جدید وحتی بارداریت باقبل متفاوت تره،چون شما بدون آمادگی روحی وجسمی باردارشدی بهت کاملا حق میدم وحالتت طبیعیه ولی باید هرطور شده خودت رو نجات بدی البته اگه ایمان به قدرت  وعلم بینهایت خداونند داری،الان وقت سرزنش نبست توبارداری وباید به خودت کمک کنی،به یقین بهت میگم دختر کوچولوت از اومدن خواهر وبرادرش توزندگی اتفاقهای خوبی براش خواهد افتاد،شاید رسیدگی شمابهش کمتر بسه ولی اگه مامان قوی وبادرایتی باشه رشد واستقلال واعتماد به نفسی کهمیتونه بعداز دنیا اومدن کوچولوتون پیداکنه خیییییلی جلوترا هم سنهاش میتونه باشه وخیییلی نکات دیگه که همش بستگی به مدیریت شما داره

2706