2737
2734
عنوان

اصلا بیاین اینشکلی بگیم

188 بازدید | 24 پست

پیرو تاپیک قبلیم.فکر کنید میخواید واسه همسرتون نامه بنویسید بزارید جیبش وقتی رفت سرکار ببینه خیلی کوتاه چی مینویسید اینجا کامنت کنید.....

خودم.:عشقم خیلی دوستت دارم،همه زندگیمو وجودم برای تو فقط بهم آرامش بده عاشقتم بهترین بابای دنیا

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من مجردم ولی اینو مینویسم 

سلام علی جانم (الکی مثلا اسمش علیه) 

اینو بدون جوری رفتی تو وجودم که حتی موقعی که خونه نیستی حس میکنم کنارمی و باهات حرف میزنم 

کاش اینو میدونستی که چقدر دوستت دارم و رفتی اون گوشه دلم کنار پانکراسم جا خوش کردی 😍 دوست دارم بوبولی جونم 

امضا: همسر مهربان و زیبایت فاطی کوماندو😁

من مجردم ولی اینو مینویسم  سلام علی جانم (الکی مثلا اسمش علیه)  اینو بدون جوری رفتی ت ...

😐😐😐😐😐😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
دوقلو داشتن سخته?!?کمک داری برا بزرگ کردنشون?!جنسیتشون چیه

فعلا ک مامانم هستکمتوجه سختی نمیشم یعنی اصلا فکر کنم بچه هام فکر کنن مامانه من مادرشونه😶همش خوابم،وقتی تنها شدن دهنم فک کنم سرویسه،بعضی وقتا دوتایی یهو بیدار میشن گریه میکنن

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم
2706