2726
عنوان

فشار خانواده ام

276 بازدید | 11 پست

سلام من شهر غریب ازدواج کردم وضع مالی خیلی معمولی داریم شوهرم تازه رفته سرکار اما حقوقش خوبه این شهری که هستم خونه خیلی گرونه یعنی یه خونه 70 متری 500میلیون باید داد حالا مستاجزم سه ساله ازدواج کردم هر هفته خانواده ام خواهرو مادرم هرکی زنگ میزنه حالمو بپرسه همش میگن خونه نخریدید پس کی میخواهید بخرید چرا نمی‌خرید وااااای یعنی از بس توضیح دادم خسته شدم همش سرکوفت میگن بابا دوتا جوان تازه ازاج کزده الان اینهمه پول داره؟ حالا چون به سر ووضعم میرسم فکر میکنن خيلی دارم ولخرجی میکنم والا اینطور نیست چکار کنم خسته شدم مادرم خودش 20 سال با پدر شوهر یه جا نشست خونه مستقل نداشتند به‌ ما رسیده همه فشار میارن اه 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام دوستم.خوبی؟

خبری ازت نبود؟واست خصوصی پیام دادم جواب ندادی ولی دیدم تاپیک زدی خیالم راحت شد که خوبی.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
بگو هر وقت خونه خریدم خبر میدم،همش میپرسید من با شوهرم دعوام میشه

گفتم حالیشون نیست 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

كي تواين اوضاع اونم اول زندگي ميتونه خونه بخره چه توقعاتي دارن!!

چون تو به سر و وضعت ميرسي فكر ميكنن الان اون خرجا رو نكني با پولش ميتوني خونه بخري😞 

تو بي خيالي طي كن به خودتم مثل سابق برس 

و خدايي كه به شدت كافيست🌱
سلام دوستم.خوبی؟ خبری ازت نبود؟واست خصوصی پیام دادم جواب ندادی ولی دیدم تاپیک زدی خیالم راحت شد که ...

سلام سلامت باشید مرسی محبت داری سایت نبوذم