2737
2734
عنوان

کرم آبرسان

1504 بازدید | 19 پست

کسی اینجا از کرم آبرسان کامان استفاده میکنه ؟ 

من کلاژنشو خریدم میزنم صورتم اولش میسوزه بعد خوب میشه 

یعنی به صورتم نمیسازه؟ مدلشه ؟ خرابه ؟ صورت من خرابه😐 چه کنم بزنم  یا نه😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا من همینو گرفتم،صورتم میسوزه

به نظرم اصلا خوب نیس،شایدم صورت من زیادی خشکه این جواب نمیده

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت، عاشق حیوونا هستم  
2731
نباید بسوزه

من تعریفشو شنیدم بعد به همه فامیل گفتم همشون خریدن میگن میسوزه😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

من یه آبرسان خریدم فوق العادس

ایرانیه اسمش پانا رایحه هلو یعنی عالیه قیمتشم خوبه هجده خریدم

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
2738
اتفاقا من همینو گرفتم،صورتم میسوزه به نظرم اصلا خوب نیس،شایدم صورت من زیادی خشکه این جواب نمیده

فکر کنم پوستمون حساسه ..ولی من چند بار زدم احساس میکنم بهتر شده پوستم

کل صورتت می سوزه؟

من چون چند هفته هست درگیر سرماخوردگی هستم پوست اطراف بینیم نازک شده اینجوری میشه.یا مثلا وقتایی که اسکراب کردم پوستم رو.اونم‌نه کل صورتم.نواحی که پوست نازکتر هست

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
اول خودت استفاده میکردی بعد تبلیغشو میکردی 😐😂

😂😐اشتباه کردم  هرکی منو میبینه میگه میسوزه😑

کل صورتت می سوزه؟ من چون چند هفته هست درگیر سرماخوردگی هستم پوست اطراف بینیم نازک شده اینجوری میشه. ...

کلش به مدت 1 دقیقه میسوزه بعد یهو قطع میشه

من یه آبرسان خریدم فوق العادس ایرانیه اسمش پانا رایحه هلو یعنی عالیه قیمتشم خوبه هجده خریدم

کامان م ایرانیه 48 خریدم

2706