2726
عنوان

خانمهای مادر و‌باردار جنینم هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 19 پست
خدا حفظ كنه چرا ٣٦ زايمان كردي

کیسه آبم پاره شد عزیزم 

هفته های اخر جنین خیلی وزن میگیره من تا وسطای هفت ماهگی دوکیلو یا سه کیلو چاق شده بودم بعدش چهار کیلو هم اضافه کردم که جمعا شد هفت کیلو ولی بچم به نسبت وزنی که اضافه کرده بودم خوب وزن گرفته بود ، الانم که قوربونش برم کلا لپ هست هر وقت بهداشت میرم میگه وزنش زیاده 

کیسه آبم پاره شد عزیزم  هفته های اخر جنین خیلی وزن میگیره من تا وسطای هفت ماهگی دوکیلو یا سه ک ...

انشالله خدا برات حفظ كنه عزيزم

كيسه اب پاره بشه سزارين ميكنن

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم ميگم ٣٦ اخه همش بهم ميگن زودرس  ٣٠ هفته لكهديدم دارم امپول پرلوتون ميزنم هفتگي دل درد ...

اگه دکترت میگه مشکلی نیست و میتونی صبر کنی به نظرم صبر کن ۳۸ هفته بشه که ریه اش کامل تشکیل بشه خدایی نکرده مشکل تنفسی پیدا نکنه

تعریف من از عشق همان بود که گفتیم دربند کسی باش که دربند حسین است
اگه دکترت میگه مشکلی نیست و میتونی صبر کنی به نظرم صبر کن ۳۸ هفته بشه که ریه اش کامل تشکیل بشه خدایی ...

عزيزم من الان ٣٣ هفته ام

٣٨ امپول بتا زدم خودم ميگم ار ٣٦ زايمان كنم

وزن تقريبي چقدر ميشه

اگرنه من تا ٣٨ از خدامه

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2728
انشالله خدا برات حفظ كنه عزيزم كيسه اب پاره بشه سزارين ميكنن

نه عزیز من بیست و چهارساعت بود پاره شده بود دهانه رحمم باز نمیشد حتی با امپول فشار و‌درد سزارین نمیکردن مبگفتن هنوز جا داری اخرش انقد داد و بیداد کردم تا سزارین کردن