2726
عنوان

یکم ب راهنمایی احتیاج دارم

84 بازدید | 6 پست

من شوهرم خیلی خوبه اما از وقتی بچه دار شدیم ازش دور شدم اون محبت میکنه بهم ولی من انگار احساسم کم شده چیکار کنم که بفهمه خیلی دوسش دارم دلم براش میسوزه هرچی بهش میگم برام انجام میده ولی من همش وقتم با بچه پر میشه (لطفا کسی نیاد بگه که دارم پز میدم نه فقط راهنمایی میخام) کسی بوده که شرایط منو داشته باشه؟ 

خدایاا مرسی... عشقمو افریدی.... 

یادمه یه خانوم دیگه ام به یه روانشناس اینو گفته بود اونم بهش گفته بود با شوهرش جفتی برن مشاور...تا یسری مهارتار و بهشون یاد بدن

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا خب بهش محبت کن.. دیگه دلسوزی داره؟ مام بچه داریم مگه بچه اومد شوهر باید بره کنار؟ الان تو معلم شی فقط ب یه دانش آموز توجه میکنی و درس میدی؟؟ مگه بچه چقد وقت مادرو میگیره ک آدم با شوهرش سرد شه توجهش کم شه؟؟ 

2728
وااا خب بهش محبت کن.. دیگه دلسوزی داره؟ مام بچه داریم مگه بچه اومد شوهر باید بره کنار؟ الان تو معلم ...

نمیدونم الان شوهرم خوابیده بچم بیداره خب نمیتونم برم پیشش یا وقتی من وقت خالی دارم آون نیس سرکاره 

خدایاا مرسی... عشقمو افریدی.... 
نمیدونم الان شوهرم خوابیده بچم بیداره خب نمیتونم برم پیشش یا وقتی من وقت خالی دارم آون نیس سرکاره&nb ...

عزیزم وقتی پیشته محبت کن.. یا بگو دوسش داری و الویت داره برات.. تا دلگرم شه