2733
2734
چه شبها او تا سحر بیدار بود. غافل از او چشم من در خواب بود تا شدم بیدار و مشتاق پدر او به خوا وچهره اش در قاب بود.... ای کاش امسال روز پدر به ای اینکه بگویم شادی روح پدرم صلوات میگفتم پدر جان روزت مبارک........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخرین کادوی روز پدری که به پدرم دادم هنوز بازنشده بود هنوز استفادش نکرده بود که فوت شد امسال دومین سالیه که پدرندارم روز پدر خیلیییییییییییییییییییی بده که بابانباشه من واسه داداش کوچیکم میگیرم امسال
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738
خدا روح همه ی پدرای مهربونی رو که در قید حیات نیستن شاد کنه! شادی روحشون صلوات
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام هدیه معنوی به درگذشتگان بانیت تمامی اهل قبرستان ...ازآغازخلقت تاالان 4جز بیشتر نمونده یاعلی بگوبیا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=836722
اگه چشمون قشنگت به امضام افتادمی شه 3تا صلوات برای محمد وآل محمدوسلامتی امام زمان عج وظهورش وسلامتی مادرم وسلامتی نی نیم بفرستی من می میرم برای صلواتهای ناشناس.. <<<<<<<