2703
2553
عنوان

مامانای باتجربه بیاین لطفا😃😃😃

56 بازدید | 10 پست

سلام دخترم چهارماهشه سرماخورده نمیتونه شیربخوره داعم چشم وگوشش و بادستش میخارونه ابریزش بینی هم داره بردم دکترمتخصص اطفال گفت قطره بینی دکوسالتین رو هردوساعت بریزبینیش،حتی گفت هریه ساعتم اشکال نداره چون همه بیقراریهاش بخاطرگرفتگی بینی هست.شک دارم انقد تندتندبریزم نکنه ضررداشته باشه؟چیکارکنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
دکتر گفته بریز اشکال نداره ! از غیر دکترا میپرسی بریزم یانه؟

خانوم تجربه هم مهمه شایدیکی بگه نریز من تندتندریختم این اتفاق افتاد...بعدم دکتره نظرش مطلق که نیس ممکنه اون لحظه فراموش کرده باشه این تجویزبرابچه چهارماهه اشتباهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
قطره منتول بریز رو بالشتش

اخه میترسم سرخودکاری کنم خیلی کوچیکه یکی دوبارقطره رواسپری کردم بینیش ولی میگم ضرر نداره هردوساعت بریزم 

اخه میترسم سرخودکاری کنم خیلی کوچیکه یکی دوبارقطره رواسپری کردم بینیش ولی میگم ضرر نداره هردوساعت بر ...

نه ه اشکالی نداره منم پسرم۴ماهشه از یک ماهگی قطره بینی استفاده میکنه منم هر یک ساعت واسش میزدم 

نه ه اشکالی نداره منم پسرم۴ماهشه از یک ماهگی قطره بینی استفاده میکنه منم هر یک ساعت واسش میزدم 

ممنون گلم پس اشتباه نکرده

2714
منتول هم عصاره نعناست بی ضرره فقط باید اطرافش بریزی ک بهتر نفس بکشه

پسرشماچهارماهشه حرکتی کاری چیزی یادنگرفته؟ارومترشده؟

پسرشماچهارماهشه حرکتی کاری چیزی یادنگرفته؟ارومترشده؟

فقط تازگی یاد گرفته شیشه شیرشو خودش بگیره ولی هنوز غلط نمیزنه 

پسر من چون سنگ کلیه داره اصلا اروم نیست و مدام گریه میکنه

فقط تازگی یاد گرفته شیشه شیرشو خودش بگیره ولی هنوز غلط نمیزنه  پسر من چون سنگ کلیه داره اصلا ا ...

عزیزم خداحفظش کنه تاپیک زدم بیاببینیم بقیه درچه حالن