2733
2739

سلام دوستان بخاطر شما دوباره عضو شدم 

به خود خدا توکل کنین 

از همین امروز 40 روز تو دفتر یاد داشت کنین

و پاک زندگی کنیم

دهنم درگیر تون بود

فردا کاربری مو حذف میکنم

فقط اومدم بی خداحافظی نرم

کارهای که گفتم رو یه هفته انجام بدینگبعد میبینین که خودتون هم لحظه شماری میکنین برای نماز شب

به یاد تک تک تون هستم

لایق باشم دعا میکنم

خدا خیلی مهربونمون همیشه و در همه جا همراه مون بوده .هست و انشالله خواهد بود

@گیله_گل    

@گیلدا8    

@likemoon    

@shagha_k    

@mamiyasnajoon    

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

@مریم_جون_تبریز_جیران    

سلام عزیز دلم نا امید نباش

انشالله حاجت دلتون براورده بخیر باشه

یادت نره 

خدا همیشه با ماست

بحق ابروی اقا اباعبدالله الحسین علیه اسلام کمک مون کنه

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگیم؟ 

شرمنده عزیزم مربوط به تاپیک های قبل و قراربین دوستامونه

2731

@roshana1997    

دوستانی که یادتونه تگ کنین ممنون میشم

از من کمترین قبول کنین حرفامو

میشه یگین جریان چیه مام ب خواستمون برسیم لطفا؟؟؟

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
میشه یگین جریان چیه مام ب خواستمون برسیم لطفا؟؟؟

شما که بودین چند نفر هم محبت کردین تگ کردین یادتونه

40 روز بندگی برای رسیدن به ارامش

چون دوستان همکاری نمیکنن گفتم شرمنده بقیه نشم و خداحافظی کنم برای همیشه

40 روز میخواستیم کنار هم باشیم 

2738
شما که بودین چند نفر هم محبت کردین تگ کردین یادتونه 40 روز بندگی برای رسیدن به ارامش چون دوستان هم ...

ختم بوده؟؟؟ مزمعنین من بودم؟؟؟ چرا باید از هم میپاشیده؟؟؟

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
شما که بودین چند نفر هم محبت کردین تگ کردین یادتونه 40 روز بندگی برای رسیدن به ارامش چون دوستان هم ...

حیف شد ک من نماز شب خوندم یه بار امشبم میخاستم بخونم اما ادامه ش میدم حتما

چرا حذف کاربری میکنی آخه؟😢

سلام عزیز دلم

دوستان بعضی ها معتقد نیستن

من صب خانم ثمین رو ندارم

ایشون بیش از 100 نفر رو به همین صورت داشتن و همه هم پایه

گیلدا خانم هم بودن اونجا 

خیلی فعال بودن دوستن کسی توهین میکرد برخورد مثبت داشت

ولی من حرص میخورم و سکوت میکنم

حق دارن اینجا سایت بارداری نه چله گرفتن

صبح ناراحت بودم به محض باز شدن سایت کاربری مو حذف کردم

خیلی ناراحتم اگه بدونم دو سه نفر هم اینجا پایه ان ادامه میدیم به شرط پایه بودن

اون دفتر رو تهیه کنین دوستای گلم خیلی خوبه و تاثیر مثبت برای خودمون داره

چند تا ختم میگم

ولی اگه بدونم پایه این همه باهم پیش میریم جلو

سلام عزیز دلم دوستان بعضی ها معتقد نیستن من صب خانم ثمین رو ندارم ایشون بیش از 100 نفر رو به همین ...

عزیزم من هستم

ان شاالله بتونیم باهم ادامه بدیم

من گاهی نت ندارم که بیام سر ساعت

بخدا وجودت برای من معجزه ست

خواهش میکنم نرو

إِنَّ اللّه مَعَ الصَّابِرِینَ❤اللهم عجل لولیک الفرج💚
2706