2726
عنوان

چرا همه چی بهم ریخته؟؟😑

1089 بازدید | 12 پست

تو خصوصی پیام دارم ولی باز نمیکنه تیکر بارداری میزنم ولی تو پروفایلم نمیره

@مونا_تهرانی    

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

@امیر_فنی    

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
سلام اون علامت مربوط به کاربری هست که قطع دسترسی شده  تیکر بارداری رو هم آخرش گزینه ذخیره تغی ...

آهان.۳ تا پیام دارم ک مشخص نیست یعنی هرسه تاشون قطع کاربری شدن؟چیکار کنم عدد ۳ از اون بالا بره؟؟؟ 

عزیزم همه چی میزنم ذخیره هم میشه ولی تو پروفایلم نمیاد

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آهان.۳ تا پیام دارم ک مشخص نیست یعنی هرسه تاشون قطع کاربری شدن؟چیکار کنم عدد ۳ از اون بالا بره؟؟؟&nb ...

بله مربوط به کاربران بسته شده است

فردا به نی نی ۳ پیام بدین ببینم مشکل از کجاست

2728
بله مربوط به کاربران بسته شده است فردا به نی نی ۳ پیام بدین ببینم مشکل از کجاست

باشه ممنون.خسته  نباشین❤

آهان.۳ تا پیام دارم ک مشخص نیست یعنی هرسه تاشون قطع کاربری شدن؟چیکار کنم عدد ۳ از اون بالا بره؟؟؟&nb ...

سلام عزیزم. مامان شدنت مبارک عزیزم. ان شاءالله سالم بغلش کنی. 

من 2تا سوال داشتم. ممنون میشم جواب بدین. 

1. من مشکل پلی کیستیک دارم و قرص لتروزول مصرف کردم وhcgباید تزریق کنم. ایا کیت تخمک گذاری با این شرایطی ک گفتم درست جواب میده برام؟ 

2.از زمانی ک امپول میزنی میگن تا36ساعت بعد تخمک آزاد میشه ایا تو این زمان بازم فولیکول رشد میکنه؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
سلام عزیزم. مامان شدنت مبارک عزیزم. ان شاءالله سالم بغلش کنی.  من 2تا سوال داشتم. ممنون میشم ج ...

سلام عزیزم مرسی مهربون😍 عزیزم این قرص باعث تخمک گذاری میشه حتی اگه کیت منفی باشه.شما حین مصرف قرص نزدیکی داشته باشین.

آمپول hcgباعث آزاد شدن تخمک و آمپول hmgباعث رشد فولیکول میشه عزیزم

سلام عزیزم مرسی مهربون😍 عزیزم این قرص باعث تخمک گذاری میشه حتی اگه کیت منفی باشه.شما حین مصرف قرص ن ...

مرسی گلی. 😘😘😘

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

سلام خانم دکتر من امروز رفتم حمام خودمو اصلاح میکردم با آیینه احساس کردم اجزای رحمم اومده بیرون خودمم الان ۶ ماهمه عادیه یا غیر عادی ؟قبلا یه زایمان طبیعی هم داشتم ۱ دختر دارم نگرانم خیلی

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
سلام خانم دکتر من امروز رفتم حمام خودمو اصلاح میکردم با آیینه احساس کردم اجزای رحمم اومده بیرون خودم ...

سلام عزیزم.یعنی چی در اومده؟دقیقا چی دیدین؟

[QUOTE=119712660]سلام اون علامت مربوط به کاربری هست که قطع دسترسی شده  تیکر بارداری رو هم آخرش گزینه ذخیره تغی ...[/QUOTE]

ببخشيد يه سئوال. تو لينك تاپيكهاي ممنوعه نوشتيد كاربران آقا كه عكس خودشونا ميذارن؟؟؟منظورتون چيه؟؟ خوب عكس كي را بذارن؟

سلام عزیزم.یعنی چی در اومده؟دقیقا چی دیدین؟

اجزای الت تناسلیم در اومده بیرون انگار همان رحمم دیگه دهانه اش عادیه یا برم دکتر فردا

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 
اجزای الت تناسلیم در اومده بیرون انگار همان رحمم دیگه دهانه اش عادیه یا برم دکتر فردا

عزیزم برو دکتر شاید افتادگی رحم باشه