2737
2734

من الان ٥ساله بايكي درارتباطم بدليل مشكل مالي نتوسته بياد هنوز خواستگاريم يك مردي كه ي بار ازدواج كرده و جداشده بهم پيشنهاد ازدواج داده.اين اقا هم خونه داره هم ماشين هم درامدخوب ٣٠سالشه ،اونكي عاشقشم ٢٧سالشه گفتار درمانه خودمم الان٢٥سالمه

من عاشق عشقمم اما ميگم ديگه تاكي موندم چيكار كنم درخواست اون اقا روقبول كنم و بيخيال عشقم شم؟خيلي عاشقشم اونم ثابت كرده عاشقمه اما الان بين دوراهي سختي قرار گرفتم كمكم كنين خواهراي گلم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول ببین از چاله تو چاه نیوفتی ببین چرا خانومش جدا شده به عشقت بگو خانوادم میگن ازدواج کن بیا خواستگاری تا ببینیم چی میشه ببین میاد یانه

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738

سخت.اگه خیلی زود همه چیز رومیتونی فراموس کنی با اقا ازدواج کن نه هیچ وقت هیچ چیز رونمیتونی فراموس کنی بشین با اقا دکترازدواج کن 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

معلومه عاشق اموال اون شدی، و عشق واقعیت در نظرت، کمرنگ جلوه داده میشه، و اونو داری پس میزنی.

(نکن جانم، خوب نیست)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2706