2410
2553

عزیزم مشکل خاصی نداری فقط پلی کیستیک هستی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من یه شیشه خوردم و باردار شدم.هر روز ناشتا.فکر کنم ۴۰ تا۵۰ قطره میریختم با شکر و آبلیمو و یهو سر میکشیدم.

از بچه های سایت شنیدم خوبه و منم اثرش رو دیدم.

شما پریود هات منظمه؟با دارو پری میشی یا خودبخود؟

برای پلی کیستیک ورزش و تحرک عالیه.پیاده روی کن.ماساژ رحم هم انجام بده.و عسل و سیاه دونه رو حتما بخور.من این کارا رو هم کردم.

خدایا خودت پناه دلم باش.
من یه شیشه خوردم و باردار شدم.هر روز ناشتا.فکر کنم ۴۰ تا۵۰ قطره میریختم با شکر و آبلیمو و یهو سر میک ...

نه من پریودم هر چندماهه...این ماهم با امپول اومد.سیاهدونه گرفتم که استفاده کنم.قرص ویتاگنوس خریدم.اما قطره اش رو شنیدم تلخه ببخیال شدم.خدا کنه جواب بگیرم

2714
نه من پریودم هر چندماهه...این ماهم با امپول اومد.سیاهدونه گرفتم که استفاده کنم.قرص ویتاگنوس خریدم.ام ...

میگن قرصش مثل قطره اش اثر نداره.

من یه کم شکر و آبایمو با آب کم  قاطی میکردم و قطره ها رو میریختم .یهو سر میکشیدم و بینی رو میگرفتم و بلافاصله یه فنجون آب میخوردم که طعمش از دهنم بره.

بادکش رحم و تخمدان هم خوبه.فقط اگه شک به بارداری داشته باشی،نباید انجام بدی.عسل و سیاهدونه هم قاعده آوره.حواست باشه.

خدایا خودت پناه دلم باش.
میگن قرصش مثل قطره اش اثر نداره. من یه کم شکر و آبایمو با آب کم  قاطی میکردم و قطره ها رو میری ...

دستت درد نکنه عزیز دلم.پس قطره اش رو حتمن میگیرم.الان درد شدید زیر دل و کمر گرفتم و یکم ترشح سفید داشتم.نمیدونم از چیه.انقدرم پریودم نامنظمه نمیدونم میخوام پریود شم یا واسه چیز دیگست

دوست عزیز و محترم

برای مشکلاتی که در سونوگرافی گزارش میشه، تنها و تنها پزشک متخصص زنان می تونن براتون دارو تجویز کنند یا اینکه برای رفع اون مشکل به شما کمک کنند. حتما با تحقیق، یک پزشک متبحر زنان رو انتخاب کن و تحت نظر ایشون باش.

سونوگرافی نیلو

دکتر فاطمه مهتاب قربانی
کلیک کنید    اینستاگرام سونوگرافی نیلو

کلیک کنید    سایت سونوگرافی نیلو