2737
2734
عنوان

کسی پودر کلاژن مصرف کرده ؟ قیمتش چه حدودیه

| مشاهده متن کامل بحث + 305334 بازدید | 179 پست
پودر کلاژن عالیه خیلی خوبه  ،شرکت نفیس داره و حدود ۴۰۰ تومنه

شما استفاده کردید راضی بودید ؟؟ 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من الان پودر کلاژن مصرف میکنم حدود ۳ هفته هست.خیلی خوبه.این که من گرفتم انگلیسی هست و عالیه

عزیزم مال شرکت ما عالی جواب میده هزینه کم کیفیت بالا خواستید در خدمتم و مشاوره مون رایگان و آنلاینه 

عزیزم من نماینده فروش مشاور پوست و مو هستم 

دقیقا پودر آشامیدنی کلاژن الن بیوتی ،حاوی کلاژن فراوری شده است بدونه هر گونه افزودنی با منبع دریایی میباشد 

کمک میکنه به کاهش چروک پوستی ،تنظیم نسبت کلاژن به الاستین در پوست،جلوگیری و رفع افتادگی پوست 

در صورت راهنمایی به واتساپ پیام بدید ۰۹۱۸۲۱۳۴۲۰۸

😂😂😂😂من ترک پوستی میزنم از وقتی رفتم بدنسازی  برا اون میخوام

عزیزم شما از پودر کلاژن و قطره الن بیوتی استفاده کنید 

فوق العاده اس 

من مشاور پوست و مو هستم برای راهنمایی به واتساپم پیام بدید    ۰۹۱۸۲۱۳۴۲۰۸

2738
کلاژن کلا یعنی آب رسانی به پوست یعنی وقتی میخوای وزن کم کنی باکمک رطوبت کافی که دوستت داره بتونه باخ ...

عزیزم یعنی من برم پود کلاژن یا قرصش یا ایمیدین بخرم ، حرامه؟؟ از لحاظ شرعی مشکل داره خودنش؟؟؟

عزیزم یعنی من برم پود کلاژن یا قرصش یا ایمیدین بخرم ، حرامه؟؟ از لحاظ شرعی مشکل داره خودنش؟؟؟

دوست گلم هم کلاژن گیاهی داریم مثل آلوورا و هم حیوانی داریم مثل منی ماهی ها 

میتونی استفاده کنی ولی باید اگر از نوع حیوانی استفاده کردی اول باید بشوری خشک کنی بعد وضو بگیری نماز باهاش درست نیست

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
دوست گلم هم کلاژن گیاهی داریم مثل آلوورا و هم حیوانی داریم مثل منی ماهی ها  میتونی استفاده کنی ...

پود کلاژینو و قرص کلاژن که خوراکیه منظورمه گلم...مشکل داره؟؟؟ من دیشب خیلی داخل اینترنت سرچ کردم نمیدونم متوجه نشدم این ک شما میگید رو...نوشته بودن از ماهی بدست میاد اما از منی ماهی نه!

خواهش میکنم گلم اگه‌ سندیت معتبر دارید واسه حرفتون بهم بگید.من مستعد جای جوش فرو رفته هستم...الان چند جای صورتم اینطور شده...حتما باید بخورم تا انشاالله دیگه چال نشه بقیه جای جوشا

2706