2737
2734

رفتم باشگاه ثبت نام کنم گفتن اگه میخای پوستت افتاده نشه پودر کلاژن استفاده کن حالا منم نمیدونم چجوریا

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برا منم بگوووو منم می خوام مرسی استارتر سوالت عالی بود

ببینیم جواب میدن یا رفتن تاپیک خواهرشوهر و جاری

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
😂😂😂😂من ترک پوستی میزنم از وقتی رفتم بدنسازی  برا اون میخوام

از کی میری ؟ چرا ترک منم میخام برم نکنه ترک بزنم

2738
خانومای خوشگل نظری ندارین

کلاژن کلا یعنی آب رسانی به پوست یعنی وقتی میخوای وزن کم کنی باکمک رطوبت کافی که دوستت داره بتونه باخاصیت کش سان بودنش جمع بشه مثل کش سالم وقتی بکشی رها کنی به شکل اولش برمیگرده ولی اگر رطوبت پوست تامین نباشه مثل کش خراب شده بکشی جمع که نمیشه هیچ کلی چین وترک هم روش میمونه

حالا این کلاژن از چی بدست میاد منی آبزیان دریایی گیاهیش هم میشه ثعلب و شیره وسط برگ آلوورا 

گیاهی خوردنش کاری ندارم شرع هم منع نکرده ولی باید ببینی با طبع بدنت سازگار باشه

ولی اون که برای آبزیان هست و جدیدن برای حیوانات هم استفاده میشه کاملا حرام ولی مالیدنیش مانعی نداره ولی روی پوست بمونه وضو با هاش صحیح نیست 

تجربه شخصی خودم استفاده از شیره برگ آلوورا که خودت زحمت تهیه اش رو بکشی خیلی خوب و موثر 

ویژگی هاش 

جذب تمام نیاز های بدن (ویتامین، پروتئین ، مواد معدنی و......)

ترمیم بافت آسیب دیده پوست 

روشن و درخشان و جوانسازی پوست

ازبین بردن چین و چروک وخط خنده 

نرمی و لطافت پوست

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
کلاژن کلا یعنی آب رسانی به پوست یعنی وقتی میخوای وزن کم کنی باکمک رطوبت کافی که دوستت داره بتونه باخ ...

شیره برگ الورا چجوری استفاده کنم؟

شیره برگ الورا چجوری استفاده کنم؟

از عطاری برگ سبزشو میخرید میبرید منزل اول خوب میشورید بعد با یک پوستکن لایه سبز کامل جدا میکنید بعضی از پوستکن ها خیلی نازک برمیداره اگر برای شما هم اینجوری دو دفعه پوست بگیرید جوری که قسمت شفاف ویک دست براتون بمونه مجدد با آب بشویید بگذارید داخل یک ظرفی که دربش وکیوم بشه یعنی هواگیری بگذارید داخل یخچال در سردترین قسمت یا داخل فریزر چون مدت زمان عادی برای استفاده ۵روز تا یک هفته هستش

یک روش دیگه که خودم انجام میدم بعد از پوست گیری با مخلوط کن میزنم وبعد صافش میکنم که سریعتر و راحتتر استفاده کنم بعد از حمام باکمک آبپاش دستی از موهای سرم میزنم تا به کف پاهام برسم بی ادبی ولی برای روان کننده زمان رابطه هم از شیره آلورا استفاده میکنیم چون خاصیت ضد قارچ باکتری ویروس وعفونت داره خیالمون راحت

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2706