2703
2553

هستين

از چند هفتگي ساك ني ني را كامل كردين

چيا گزاشتين

؟؟؟

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از ۳۴هفته. مای بیبی دستمال مرطوب دو دست لباس کلاه دستکش. من اینارو گذاشته بودم

واسه خودت چي

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2720
من هنوز نخریدم ۳۲ هفتم😑

چرا

من با همون لباسایی که رفتم برگشتم فقط شورت بردم و نوار برای خودم

اوكي

باید اول از بیمارستانت بپرسی بهت میگن چیزی بیاری یا میدن . من بیمارستان یاس سپید بودم الان ۲ ماهه زایمان کردم بهم گفتن چیزی نیار خودشون همه چی دادن همه چیییی. من فقط یه لباس ست بیمارستان برای بچم گرفته بودم اومدنی خونه پوشوندم چندتام پوشک بردم که بی استفاده موند. 

2714
واسه خودت چي

برای خودمم پوشک بجه سایز بزرگ شورت یک بار مصرف ابمیوه.

من عجله ای و یهویی رفتم لوازم ارایشی هم بردار حتما ب خودت برسی شونه هم بردار من برنداشته بودم بی رنگ و رو بودم

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
هنوز نتونستم برم بخرم ساکشو .😣😣البته سخت پسندیم هم توش بی تاثیر نبوده

چه جالب

من تازه بستم دو دست لباس و قنداق فرنگی و درو پیچ و دستمال مرطوب و پوشک بچه وشیر دوش و برای خودم سه ت ...

چند هفته اي

: پوشک سایز صفر مای بیبی ( بقیه مارک ها سایز اولیه ش هنوز برای نوزاد بزرگه) یه بسته ۲۰ تایی کافیه، چون زود براش کوچیک میشه.

تشک تعویض

خشک کن (ضروری)

سرتاپایی شیک 🤪‌ با ست کلاهش (برای  عکاسی بیمارستان و ساعت ملاقات)

یه شلوار، زیرپوش و بلوز (احیانا اگه تو بیمارستان به لباساش نم داد)

پتو گرم برای مرخص شدنش تا سوار ماشین میکننش

قنداق سوییسی یا قنداق فرنگیش

یه پارچه نخی که وقتی از بیمارستان درمیان بندازن رو صورتش، سوز به صورتش نرسه

شورت یک بار مصرف
نوار بهداشتی بزرگ
مام
روسری یا شال
لوازم آرایش 😬
شیردوش (ضروری)
گل سر یا کش سر یا کلیپس

اینارو یکی از دوستام که تازه زایمان کرده برام فرستاده

2706