2410
2553
عنوان

کسی مشابه مشکل مارو داشته

239 بازدید | 17 پست

خانوما خواهر من جداشده سه ساله به دلیل خیانت شوهرش و الان چندماهه که با کسی آشنا شده .پسره خیلی خوب و فهمیدست و مشکلی نداره خواهرم جدا شده اما پدره پسره مخالفه و گفته اگه ازدواج کنن همه چیز پسررو میگیره .پسره ام چون تو نازو نعمت بزرگ شده میگه نمیتونم بگذرم و سختی بکشم و تک پسره.از خواهرم خواسته کاری کنه که پدرش راضی بشه حتی گفته بیا بریم دعا بنویسیم اما خواهرم به شدت مخالفه با کارای سحر و جادو .به نظرتون چکار کنیم که جور بشه ازدواجشون چون همدیگرو خیلی دوست دارن 😔😔

ما بختشایی زیاد با دعا نویس داشتن تو فامیل چه پسر چه دختر یعنی یاورت نمیشه پسرعمم زیبایب فوق العاده ای داره ولی با یه خانومی ازدواج کرده ک 140 کیلو هستش و متاسفانه به خاطر اضافه وزن بالا 9 ساله باردار نمیشه و زیبایی هم نداره پسر عمم برعکس جهارشونه هیکلی 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
ما بختشایی زیاد با دعا نویس داشتن تو فامیل چه پسر چه دختر یعنی یاورت نمیشه پسرعمم زیبایب فوق العاده ...

اخه میگن دعا بعدن از بین میبره و ضررش به مراتب بیشتر از سودشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن دعا بعدن از بین میبره و ضررش به مراتب بیشتر از سودشه

نه عزیزم من اینطور فکر نمیکنم چون خودم موقع بارداریم دعا گرفتم چون اجنه اذیتم میکردن خدارو شکر مشکلی پیش نیومد بستگی داره به اینکه اعتقاد داری یا ن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2720
نه عزیزم من اینطور فکر نمیکنم چون خودم موقع بارداریم دعا گرفتم چون اجنه اذیتم میکردن خدارو شکر مشکلی ...

عزیزم شما دعا گرفتین بیقراریم میکردین تا زمانی ک اثر کرد؟

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
نه عزیزم من اینطور فکر نمیکنم چون خودم موقع بارداریم دعا گرفتم چون اجنه اذیتم میکردن خدارو شکر مشکلی ...

اعتقاد داریم اما میترسم بعدن تو زندگیش مشکل پیش بیاد 

جدا از اون کسی و سراغ نداریم دست به کارش خوب باشه و جواب ببینیم

عزیزم شما دعا گرفتین بیقراریم میکردین تا زمانی ک اثر کرد؟

ن عزیزم چون من واقعا پیش دعا نویس رفتم نه جادوگر ایشون از رو قران دعا میداد و اسپند داد با یه برکه گفت لای زغال دود کنم چهار طرف خونه بچرخونم خاکسترشو بریزم دور باورت نمیشه راحت شدم از دست همه شون یه شبه

اعتقاد داریم اما میترسم بعدن تو زندگیش مشکل پیش بیاد  جدا از اون کسی و سراغ نداریم دست به کارش ...

ببین عزیزم بیشتر از دعا محبت جواب میده اگه اقا پسر خوبه حتما خاهر شما بهتره خاهرت با محبت میتونه خانواده پسرو خام کنه

2714
از کجا فهمیدین جن دارین؟ مام از یکی ک فقط قرآنی دعا میده گرفتیم برا رسیدن دو نفر ب هم دختره همش اینم ...

من.باردار ک شدم متوجه شدم اونم به این خاطر ک روی زغال روشن اب ریخته بودم و بچه شون رو کشته بودم اونهام همین قصد رو داشتن شبها شوهرم کنارم میخوابید یکی هم شبیه شوهرم جلوی تخت خواب کتاب ورق میزد میومدن ناخن هاشونو میذاشتن رو نافم فشار میدادن هر چی التماس میکردم ول نمیکردن خیلی سختم بود همش خوابهای بد نشونه هاش روی بدنم بود وقتی رفتم عال شو گفت دعا داد خوب شدم 

من.باردار ک شدم متوجه شدم اونم به این خاطر ک روی زغال روشن اب ریخته بودم و بچه شون رو کشته بودم اونه ...

وای چ ترسناک منم اینکارو کردم مگ رو ذغال روشنم میان؟؟؟؟؟ کجا بود دعا نویستون؟ اونایی ک گرفتن از همدان گرفتن برا  کار خیرم فقط دعا میده ن شر

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
وای چ ترسناک منم اینکارو کردم مگ رو ذغال روشنم میان؟؟؟؟؟ کجا بود دعا نویستون؟ اونایی ک گرفتن از همدا ...

عزیزم چقد راه دوره من نیشابورم

اره متاسفانه منو گفت اگه یه وقت خاستی اب بریزی حتما بسم الله بگو

عزیزم چقد راه دوره من نیشابورم اره متاسفانه منو گفت اگه یه وقت خاستی اب بریزی حتما بسم الله بگو

چ0یز دیگ ازش گرفتین؟ براشون پست کرده پیرمرده سیدیه حالا تا ببینن نتیجه چیه کاش درست شه کارشون

چ0یز دیگ ازش گرفتین؟ براشون پست کرده پیرمرده سیدیه حالا تا ببینن نتیجه چیه کاش درست شه کارشون

اره سرکتاب باز کرد دقیقا زندگی خودمو گفت اصلا بادرم نمیشد دقیقا همون بود انگار زندگی منو نوشته بود یه دعای چشم زخم داد ک خیلی خوب بود 

اره سرکتاب باز کرد دقیقا زندگی خودمو گفت اصلا بادرم نمیشد دقیقا همون بود انگار زندگی منو نوشته بود ی ...

عجب اینا بدبختا اعتقادم ندارن والا مام نداریم میترسیم جواب نگیرن با این بی اعتقادی پولی هم خدایی نگرفته اونقد ازشون

2706