2737
2734

ده ماه گذشته هنوز نشدم خیییلی ناراحتم 

اولین بار که رفتم سونو این شوهر دهن لقم مامانشم اورده بود که من تنها نباشم مثلا انگار من بچم 😡یهو رفتم تو ماشین دیدم مامانش نشسته

مامانشم فهمید که من تنبلی تخمدان دارم دکتره جلوش گفت😔😔

بعد دیشب خواهرشوهرم گفت من دیگه نوشابه نمیخورم تو تلگرام زده بود تنبلی تخمدان میاره منم دیگه مث آبجی حامله نمیشم😔

واسه حرف بقیه نیس که بچه میخوام 

خودم وشوهرم خیلی دوس داریم 

میترسم تا چند سال حامله نشم😔

دکترم گفت ازمایشا عالیه تنبلی تخمدانت خیلی کمه 

پس چرا نمیشم 

🧚‍♀️

ببین عزیزم من تو نینی سایت زیاد گشتم راجع به تنبلی.بزار خیالتو راحت کنم اگر مشکلت فقط تنبلی تخمدان باشه شوهرت مشکلی نداشته باشه صد درصد حامله میشی.الان والا اطراف من همه تنبلی دارن منم دارم.ببخشیدا خواهر شوهرت خیلی کثافته

ببین عزیزم من تو نینی سایت زیاد گشتم راجع به تنبلی.بزار خیالتو راحت کنم اگر مشکلت فقط تنبلی تخمدان ب ...

دقیقا با نظر شما موافقم من خودم تنبلی دارم ولی بچه دار نشدم چون شوهرم مشکل داره ولی دوست خودم تنبلی داشت دارو مصرف کرد چند ماه الانم بارداره خیلیا دیدم که تنبلی داشتن و باردارشدن اگه همسرت سالم باشه حتما میشی انشاالله نگران نباش

این نیز بگذرد...                                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفت هشت ساله دارم همون ماه اول شدم، دکترم واسم متفورمین و ویتاگنوس نوشت، چندسالی که مجرد بودم متفورمین خوردم شهریور ازدواج کردم دکتر یه دوره واسم ویتاگنوس نوشت مهر باردار شدم

2728
من هفت هشت ساله دارم همون ماه اول شدم، دکترم واسم متفورمین و ویتاگنوس نوشت، چندسالی که مجرد بودم متف ...

ویتاگنوس چیه خیلی تعریفشو شنیدم

از کجا بخرم 

مصرفش چجوریه

🧚‍♀️
ویتاگنوس چیه خیلی تعریفشو شنیدم از کجا بخرم  مصرفش چجوریه

هم قرص‌ش هست هم قطره من واسم قرصشو نوشت،،، چون پریودم عقب می افتاد روزی دوتا خوردم تا پریود شدم موقعی که پریود شدم دیگه روزی یکی بعد پریود هم اقدام داشتم که دیگه قطعش کردم چون سقط کننده هم هست 

دقیقا با نظر شما موافقم من خودم تنبلی دارم ولی بچه دار نشدم چون شوهرم مشکل داره ولی دوست خودم تنبلی ...

همسرم نمیره ازمایش بده خیلی مغروره

تمام ازمایشای من خوب بود مشکلی نداشتم ولی پریودم نامنظمه دارو هم خوردم تاثیر نداشته

🧚‍♀️
2738
ببین عزیزم من تو نینی سایت زیاد گشتم راجع به تنبلی.بزار خیالتو راحت کنم اگر مشکلت فقط تنبلی تخمدان ب ...

خیلی کسافته 

بعضی وقتا میگه برو یه دکتر خوب دیگه این همه گذشته هنوز نشدی 

همش تقصیر این شوهرمه دوس نداشتم اینا بفهمن

🧚‍♀️
همسرم نمیره ازمایش بده خیلی مغروره تمام ازمایشای من خوب بود مشکلی نداشتم ولی پریودم نامنظمه دارو هم ...

انشاالله که به زودی باردار میشی ولی اگه یک سال گذشتو نشدی حتما ببرش آزمایش بده دیگه دست اون نیستکه دکتر براش مینویسه باید بده ولی حتما ببرش مرکز ناباروری من چند سال بیخودی دارو مصرف کردم چون تو شهرمون آزمایشگاه معمولی تشخیص داد شوهرم سالمه بعد که مرکز ناباروری رفتیم معلوم شد که مشکل داره در مورد بی نظمی هم نگران نباش من کسیو میشناسم ۶ ماه یبار اونم به زور دارو پریود میشد الان چهار تا بچه داره

این نیز بگذرد...                                   
خیلی کسافته  بعضی وقتا میگه برو یه دکتر خوب دیگه این همه گذشته هنوز نشدی  همش تقصیر این ...

ای بابا این همه گذشته چیه ۱۰ ماه که این حرفارو نداره هنوز به سال نکشیده که اینجوری میکنن 

این نیز بگذرد...                                   
انشاالله که به زودی باردار میشی ولی اگه یک سال گذشتو نشدی حتما ببرش آزمایش بده دیگه دست اون نیستکه د ...

واسه ازمایش باید صبح بره ؟؟؟

میشه ظرفشو بیاره خونه بعد ببره ازمایشگاه

🧚‍♀️
2706