2737
2734
عنوان

وای بیاید نگا اینوووو + عکس

804 بازدید | 12 پست

سلام خوبید 

مجبور بودم اینو بگم حتما باید عکس باشه ک بیاید ..پیععععع..

میگم من چن روز پیش رفتم دادگاه گفت چهارشنبه بیا ینی پس فردا،

پروندجهیزیت بفرسیم احکام ،، ینی همون 4شنب بهم مامور میدن ک برم وسیله هام بیارم؟؟

لطفا کسی تجربه داره بهم بگه ی دنیا ممنون🥀♥️

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
😒😒😒😒😒😒😒😒💩💩💩💩💩💩💩

زرمار 😒😒😂😂

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو همون ترشیده ی ۲ هستی چیشد تو ک خیلی مودب بودی 

مودبم جون تو

اخه ببین چی میزارن تاپیکاشون 

خب جواب نمیدیم تاپیک لابد بلدنیستیم سرکارگزاشتن ودروغ گفتنم خوب نیس عصابم خردمیشه😒

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم
مودبم جون تو اخه ببین چی میزارن تاپیکاشون  خب جواب نمیدیم تاپیک لابد بلدنیستیم سرکارگزاشتن ود ...

تو چی ک عصابتم خورد شه 💩💩💩💩 .بلد نبودی ایموجیم نمیذاشتی

مودبم جون تو اخه ببین چی میزارن تاپیکاشون  خب جواب نمیدیم تاپیک لابد بلدنیستیم سرکارگزاشتن ود ...

اینو نمیگم 

نمیدونم چرا حواسم زیادی بهت بود و حس میکردم ی خانم معلم مودب شیطونی 

الان میبینم ترکیدی 

و امروز هر جا دیدمت بد حرف زدی 

اینو نمیگم  نمیدونم چرا حواسم زیادی بهت بود و حس میکردم ی خانم معلم مودب شیطونی  الان می ...

ن نترکیدم‌خودم گقتم بترکونن بعد ک ترکوندن دیگه هرکارکردم برنگردوندن منو

😐اول صبی بیدارشدم یکی پیام چرت فرستاده بود عصابم خردشد

اومدم اینجا دیدم همه تاپیک زدن کاربریاشون برگشت من هرچیییی گفتم برنگردوندن منو

اینجاخیلیی تبعیض قائل میشن هرکی باشه عصابش خردمیشه

ینی حتما باید ناله کنیم خودمون بدبخت جلوه بدیم تاعزیزشیم؟؟

به اسم کاربریم گیرندین اعصاب ندارم
2738

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

میخام این تاپیک حذف شه🙏

نه من دانشجو دندونم

درخواست دوستی میدم سوال در مورد پزشکی دارم بپذیر پلیز🙏

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)