2726

سلام دوستان

دو عدد خمیردندان سنسوداین از دیجی سفارش دادم، چون برچسب اصالت کالا داشتن با خیال راحت در جعبه رو باز کردم و اصلا یه ذره هم شک نکردم که اصالت کالا رو پیگیری کنم،ولی موقع تست،متوجه شدم طعم خمیردندون یه جورایی شوره!قبلا از این خمیردندون استفاده کردم اینجور طعمی نداشت و چون تو شهر خودمون دیگه گیر نمیومد برای اولین بار از دیجی خرید کردم

به اصل بودنش شک کردم و وقتی اسکرچ روی برچسب رو خراش دادم دیدم هیچ کدی زیر اون نیست! کد بصورت چاپی نوشته میشه و به هیچ عنوان پاک نمیشه

تاریخ انقضای رو برچسب و جعبه هم باهم فرق میکنه!

ممکنه تقلبی باشه؟

به دیجی ایمیل زدم جواب ندادن

تماس بگیر

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با پیگیری مرجوع میکنن حتما تماس بگیر مطین باش

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد

باید زنگ بزنی بگی، کالا رو مرجوع میکنی پولتو پس میدن

فقط اینکه کالاهای اصلو مینویسه که اصل هستن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
فکر میکنی زیر بار برن؟ 

من تاجالا جواب گرفتم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
باید زنگ بزنی بگی، کالا رو مرجوع میکنی پولتو پس میدن فقط اینکه کالاهای اصلو مینویسه که اصل هستن

اتفاقا خود دیجی نوشته بود اصل، برا همین دوتا خریدم، ولی برچسب اصالتش قلابیه انگار

اتفاقا خود دیجی نوشته بود اصل، برا همین دوتا خریدم، ولی برچسب اصالتش قلابیه انگار

خب پس برشون گردون پولتو بگیر

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀