2733
2739

دوستانی که میخوان بگن معرفی کردن ازدواج بده نظر ندن چون تو دلم خالی میشه

در هرحال من برای رضای خدا و علاقه به دختر خالم این مسئولیتو گردن گرفتم

دختر خالم سی سالشه دوست داره ازد کنه و با وجود خواستگار زیاد اونی که میخواسته تا الان جور نشده و من به پسر خاله شوهرم معرفی کردم که 32سالشه

کلی رو مخ دختر خالم رفتم اجازه ی خواستگاری بده چون هم خصوصیاتشو می پسندید هم صادقانه میگفت نپسندتم بعد چون فامیلیم ضایع میشم

...

حالا که راضیش کردم 

پسره میگه سی زیاده ممکنه تو بچه دار شدن مشکل پیش بیاد

البته هنوز نظر قطعی نداده

و اینم بگم پسره دختر کم سنم دوس نداره

و  مورد مناسبم نداره خودشم و خانوادش خیلی دنبال مورد مناسب گشتن و جور نشده دیگه کم مونده بود گریه کنن از من مورد میخواستن...

و الا من الکی پا پیش نمیزاشتم

الان ناراحتم نمیدونم اگه پسره نیومد به دخترخالم چی بگم

از طرفی میدونم این حرفای خاله زنکی داره زندگی پسر خاله شوهرمم که مثل داداشم برام مهمه خراب میکنه

به نظر من ایراد گیرن تو انتخاب عروس و الا آدمهای خوبین کلا 

با اینکه مادرش میگه من هیچی مهم نیست برام فقط خودشون همو یبپسندن

اما هر دفعه تو دل پسررو خالی میکنن

خداییش سی و سی و دوسال خیلی به هم میان

و به نظرم سن سی برای بچه داشتن زیاد نیست!

بنظرتون این وسطه چکار کنم حرصمم گرفته

لطفا نگید دخالت نکن و دلمو با این حرف نسوزونید

چون.شما روابط حاکم بر خانواده ی مارو نمیدونید

من.قصد دخالت ندارم 

منم اصرار ندارم اینا ازدواج کنن

اصرار من آینه که حالا که هردوتون مشتاق ازدواجن

و از نبودن مورد مناسب مینالن یه بار همو ببینن شاید شرایط طور دیگه پیش رفت 

شایدم نرفت

حداقل دلیل الکی نیاوردن

بازم هیچی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برای خواهرم اینکارو کردم    مثل سگ پشیمون شدم......خواهرم برای داداشمو دختر عمه شوهر اینکارو کرد   اونم بدتررررررر ...این شد ک پشت دستمونو داغ کردیم معرفی نکنیم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔

قصد خیر داشتی دیگه دختر خالت درک میکنه .

ولی از من نصیحت کسی معرفی نکن. من داداشم و زن داداشم دعوا میکنن دل من خون کردن زنش اعصاب برام نزاشته همش میگه تقصیر توعه 😐😐

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

عزیزم تو وظیفتو انجام دادی ،پیش قدم کار خیر شدی ،اگه پسره چیزی میگی اصرار نکن چون بعدا خدای نکرده مشکلی پیش بیاد از هر دو طرف میگن شما اصرار کردی ،بزا خودشون تصمیم بگیرن 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2738