2726

وقتی تاپیک های خیانت رو میخوندم فکرشم نمیکردم یه روز منم بیام اینجا بنویسم

چون باهیچکس نمیتونم درد و دل کنم جز شما من وشوهرم خیلی عاشقانه وبعد کلی سختی باهم ازدواج کردیم زندگیمون خوبه سختی اقتصادی هست ولی رابطمون خیلی خوب بود جز این اواخر
تو تاپیک قبلیم گفتم
تو مای ایرانسل بخش اخرین کارکرد دیدم شوهرم به یه نفر۱۳تا پیام داده اصلا اهل پیام نیست باخودم گفت یعنی کیه این پیام نمیده به کسی
شماره روزدم دیدم اشنا نیست توتل ذخیره کردم دیدم اسمشو زده ستاره ولی از خودش عکس نیست  به دوستم گفتم به این شماره یه زنگ بزن ببین مرد یازن گفت زن
دنیا روسرم خراب شد
بهش گفتم‌این شماره کیه بهش پیام دادی اولش گفت بچه های اداره ولی وقتی دید من ول کن نیستم بعد چند ساعت بحث گریه های من گفت میگم بهت
گفت بخدا مسافر کشی میکردم زن خراب بود شمارشو گرفتم خریت کردم فقط گریه میکرد میگفت خریت کردم ببخش
این اتفاقات شب بود صبح جمعه گفتم منو ببر خونه بابام هرچی التماس کرد گفتم فقط منوببر
منوبرد فقط به مامانم گفتم
تا عصر پدرمادرش اومدن خودش زنگ زد گفت بیا بیرون با بابام حرف بزن
رفتم روش نشده بود به باباش بگه پدرشوهرم هی میگفت چیشده بگید
من گفتم پدرشوهرم زد توگوشش تف کرد توصورتش گفت حالا من به این دختر چی بگم چرامنو اوردی اینجا فقط گریه میکرد میگفت شرمندم خریت کردم ببخشیدمن اصلا ندیدمش فقط پیام وزنگ بوده 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉

خوب 😐خاک تو سر مرد های خائن

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باریکلا به تو به همین منوال ادامه بده و بگو بشرطی میبخشم حق طلاق بدی یا چیزی بنامت کن قشنگ پوستش و ب ...

دقیقا . اگه اگه یه درصدم میخوای برگردی حق طلاق رو بگیر و اگه چیزی داره بگو باید بزنه ب نامت . 

چرا امضات کم رنگه  

پدرشوهرم گفت بیا بریم‌خونه خودخودمون تا درموردش حرف بزنیم خیلی عصبی بود رفتی مادرشوهرمو که خونه بابام اینا بود برداشتیم تو راه مادرشوهرم‌هی گفت چیشده چرا گریه میکنی منم بهش گفتم واااای شروع کرد خودش وبزنه اونو که پشت فرمون بود بزنه همش داد میزد فوشش میداد تف کرد تو صورتش گفت دیگه پسری ندارم 

کابر قدیمی هستم ولی به دلایلی بایه شماره جدید اومدم 😉

ای کاش هیچوقت هیچوقت دعواهاتونو حتی اگه درمورد خیانت باشه نزارین خانواده هاتون بفهمن شوهرت شاید اولش ابراز پشیمونی کنه ولی وقتی ببینه همه تردش میکنن بعدیه مدت  وقیح تر میشه وحتی به خودش حق میده 

دمه پدرشوهرتم گرم 

اره دیگه  خرابم زیاد شده هر چی ج .. خانونه دنبال مرد متاهل

مردا عقلشون به چششونه , انقدر که هرزه و مریض و عفونتی زیاده که حت نمیتونن تشخیص بدن بابا این سرتاپا میکروبه فقطم بفکر .....

بعدم زن بیچارشونو درگیر میکنن

برن بمیرن بخدا

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2706