1608
1609
عنوان

زندگیم نابود شد همسرم فهمید

207027 بازدید | 1398 پست

سلام 

من ۳سال هست که ازدواج کردم و عاشق همسرمو زندگیمم ،هرگز کوچکترین خطایی ازم سر نزده ،تااینکه دیشب همسرم گوشی جدید واسم خریده بود من داشتم کارامو میکردم اونم داشت اطلاعات گوشیمو میریخت تو گوشی جدید ،من تا ۲/۵پیش مهماندار هواپیما بودم ،و کلی از عکسای مجردیم که من پاکشون کرده بودم دوباره برگشته بودن تو گوشیم ،عکسای تولدم با دوس پسر سابقم و کلی ویدیو که دوس پسر  مجردیام واسم فرستاده بود و واسم از علاقش به من گفته بود ،دیشب همرو دید رفته بود حمام مشت میکوبید به دیوار ،اومد بیرون رفتم پیشش گفتم ببخشید بخدا اینا واسه قبله معذرت میخوام بخدا خانوادمم در جریان بودن ،کلی حرف زدم اما اصلا حاضر نبودم دستم بهش بخوره 

من قبل ازدواج با همسرم ب مدت ۳ ماه با واسطه یکی از استادام با ی پسری از همکلاسام حرف میزدم برای ازدواج

بعد دیدم به درد نمیخوره فکرامون متفاوت بود و بهم‌زدم

و همینو به همسرمم گفتم و گف مشکلی نداره

کاش توام میگفتی بهش

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

واسه همینه میگم زندگی جدید گوشیه جدید😆

کاری با گوشیم نکردم مثله خر می ترسم یکی از دلایلی که نمیخوام گوشی جدید بخرم اینه که گوشیم دست شوهرم نیوفته 

اصلا نمیدونم چرا استرس میگیرم 

مثله موقعی که مجرد بودم یکسره توهم حاملگی داشتم😐😐

حالا فیلمات در چه حد بوده؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
1522
واسه همینه میگم زندگی جدید گوشیه جدید😆 کاری با گوشیم نکردم مثله خر می ترسم یکی از دلایلی که نمیخوا ...

واى من جديدا گوشيم هنگ ميكنه شوهرم اصرار داره ببره درستش كنه من نميدم بخدا كارى هم نكردم هاااا ولى از اطلاعات گوشيم وحشت دارم😑

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

چجوری برگشت؟؟؟ ایفون گوشیت؟

فکر می‌کنم این گناهکارانند که راحت می‌خوابند؛ چون چیزی حالیشان نیست و برعکس، بی‌گناهان نمی‌توانند حتی یک لحظه چشم رویِ هم بگذارند. چون نگرانِ همه‌چیز هستند. اگر غیر از این بود، بی‌گناه نمی‌شدند
1432
1601

الهی بگردم خیلی سخت حق داری استرس داشته باشی عزیزم انشالله که همسرت آروم میشه و دوباره رابطتون خوب میشه ولی سعی کن با آرامش باهاش صحبت کنی و بهش بفهمونی مال قبل ازدواج بوده

1578