1874
1955
عنوان

زندگیم نابود شد همسرم فهمید

221574 بازدید | 1400 پست

سلام 

من ۳سال هست که ازدواج کردم و عاشق همسرمو زندگیمم ،هرگز کوچکترین خطایی ازم سر نزده ،تااینکه دیشب همسرم گوشی جدید واسم خریده بود من داشتم کارامو میکردم اونم داشت اطلاعات گوشیمو میریخت تو گوشی جدید ،من تا ۲/۵پیش مهماندار هواپیما بودم ،و کلی از عکسای مجردیم که من پاکشون کرده بودم دوباره برگشته بودن تو گوشیم ،عکسای تولدم با دوس پسر سابقم و کلی ویدیو که دوس پسر  مجردیام واسم فرستاده بود و واسم از علاقش به من گفته بود ،دیشب همرو دید رفته بود حمام مشت میکوبید به دیوار ،اومد بیرون رفتم پیشش گفتم ببخشید بخدا اینا واسه قبله معذرت میخوام بخدا خانوادمم در جریان بودن ،کلی حرف زدم اما اصلا حاضر نبودم دستم بهش بخوره 

من قبل ازدواج با همسرم ب مدت ۳ ماه با واسطه یکی از استادام با ی پسری از همکلاسام حرف میزدم برای ازدواج

بعد دیدم به درد نمیخوره فکرامون متفاوت بود و بهم‌زدم

و همینو به همسرمم گفتم و گف مشکلی نداره

کاش توام میگفتی بهش

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

واسه همینه میگم زندگی جدید گوشیه جدید😆

کاری با گوشیم نکردم مثله خر می ترسم یکی از دلایلی که نمیخوام گوشی جدید بخرم اینه که گوشیم دست شوهرم نیوفته 

اصلا نمیدونم چرا استرس میگیرم 

مثله موقعی که مجرد بودم یکسره توهم حاملگی داشتم😐😐

حالا فیلمات در چه حد بوده؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
1983
واسه همینه میگم زندگی جدید گوشیه جدید😆 کاری با گوشیم نکردم مثله خر می ترسم یکی از دلایلی که نمیخوا ...

واى من جديدا گوشيم هنگ ميكنه شوهرم اصرار داره ببره درستش كنه من نميدم بخدا كارى هم نكردم هاااا ولى از اطلاعات گوشيم وحشت دارم😑

1967
1974

الهی بگردم خیلی سخت حق داری استرس داشته باشی عزیزم انشالله که همسرت آروم میشه و دوباره رابطتون خوب میشه ولی سعی کن با آرامش باهاش صحبت کنی و بهش بفهمونی مال قبل ازدواج بوده

🥺

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت🥴، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬