2410
2553

چارسال باهم بودی . بارها دعواهای داشتیم ولی اون ادم رفتن نبود تنها دلیل که باش بهم نمیزدم اینبود که اگه ولش کنم بعد من دیگه به هیچچچ دختری اعتماد نمیکنه نخواستم ایندش رو در بی اعتمادی بگذرونه چون بش قول ازدواج داده بودم.... اما حالا اون منو ول کرد رفت و من دیگه هیچوقتتت به هیچ ادمی اعتماد نمیکنم اما اون بمن قول ازدواج داده بود!!!!!

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !